Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kardio i izgradnja misica istovremeno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kardio i izgradnja misica istovremeno?

    Ja sad neznam da li mogu da prije treninga radim kardio,pa zatim dizati?
    Da li je moguce da izgubim mast ali da neomrsavim previse prilikom toga,da bi kasnije mogao izgraditi od necega misicnu masu?

  • #2
    Kardio i izgradnja misica istovremeno?

    Originally posted by Dinko7 View Post
    Ja sad neznam da li mogu da prije treninga radim kardio,pa zatim dizati?
    Da li je moguce da izgubim mast ali da neomrsavim previse prilikom toga,da bi kasnije mogao izgraditi od necega misicnu masu?
    Bolje bi ti ga bilo radit nakon utega, kad je glikogen nisko i mast se izravnije trosi. Pogotovo ako ciljas na ocuvanje mesa, i gubitak masti, ovaj primjer je optimalniji.

    Istovremeno.... Nzn bas, bolje odvojeno radit cardio sa utezima


    Sent from my Petit Beurre
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #3
      Re: Kardio i izgradnja misica istovremeno?

      reci mi samo, zasto si otvorio novu temu? mozes li zaista reci da na ovom forumu nisi nasao odgovor na svoje pitanje ili barem temu u kojoj bi mogao postaviti isto?
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #4
        Re: Kardio i izgradnja misica istovremeno?

        Originally posted by Coffey View Post
        reci mi samo, zasto si otvorio novu temu? mozes li zaista reci da na ovom forumu nisi nasao odgovor na svoje pitanje ili barem temu u kojoj bi mogao postaviti isto?
        Što je najgore nije se ni potrudio naći odgovor, jer da je našao bi ga, jer je ovo pitanje prožvakano već 50 puta. Ovakve treba samo ignorirat, pa će valjda skužit zašto im nitko ne odgovara na pitanja...
        O meniMoja kućna teretana
        Da biste uspjeli, vaša želja za uspjehom mora biti veća od vašeg straha da ne uspijete!

        Comment


        • #5
          Re: Kardio i izgradnja misica istovremeno?

          Na masi i treba ubaciti brzo hodanje 2-3 puta tjedno po cca pola sata, ali odvojeno od utega, nikako prije treninga sa utezima, a na masi ne valja ni poslije treninga.
          Last edited by kelly; 10-04-14, 16:24.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X