Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skidanje s keto dijete, savjeti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skidanje s keto dijete, savjeti?

    Pozdrav,

    Znači na Keto dijeti sam nekih 40tak dana, te sam zadovoljan s rezultatima. Visok sam 187 te sam počeo s 94kg, a sada sam na nekih 85kg, s tim da racunam kada odradim punjenje +1-2kg. Izgubio sam u struku nekih 10tak cm, a mišićna masa je ostala na istom, eventualno malo smanjena.

    Sada me zanima kako prestati s njom? Nekakvo odrzavanje mi je u cilju?

    Čitao sam dosta o tome da se trebaju postupno uvoditi uh u prehranu. Pa sam mislio prvih tjedan dana unositi samo za doručak (npr. zob,whey,voce) te nakon treninga(npr riza).Imate kakvih prijedloga?

    Sta mislite da sada nastavim s cikliranjem UH, kcal držati na nivou održavanja? Eventualno malo ispod? Nije problem ni da nastavim mrsati jer ima jos malo masti.

    Hvala na odg

  • #2
    Re: Skidanje s keto dijete, savjeti?

    Smanjujes masti i tako kalorijski dodajes uh u istom omjeru kalorijski. S tim da to radis po malo dodavanje uh po 200 kcal svakih 8 dana. To jest odradis nesto kao revrse diet malo googlaj

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

    Comment


    • #3
      Re: Skidanje s keto dijete, savjeti?

      Npr. Izbacis 25 gr masnoce a ubacis 50 gr uh za pocetak. S tim da prvih 50 gr ubacujes u PWM s proteinima izbjegavaj mjesat obroke uh i mnogo masnoca rasporedi.

      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

      Comment


      • #4
        Re: Skidanje s keto dijete, savjeti?

        A sta mislite o ovome:

        Doručak:
        2 jaja, 30g sir, 5G maslinovo ulje, 30g prsut .

        Ručak:
        150-200 piletina
        50g riža
        Salata (kupus, zelena, rajčica)

        Pmw: whey

        Vecera(nakon trening):
        150-200g piletina, svinjetina?
        50g riza
        Salata( kupus, zelena, rajčica)


        Prije spavanja 1-2h:
        posni 250g

        Comment

        Working...
        X