Announcement

Collapse
No announcement yet.

želim povečat mišičnu masu i maknuti preostalo salo sa trbuha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • želim povečat mišičnu masu i maknuti preostalo salo sa trbuha

    Prije ngo vas zatražim za bilo kakav savjet da najprije objasnim cijelu svoju situaciju.
    Oduvijek sam bio vrlo hiperaktivan i u djetinjstvu se bavio i nogometom i poslij toga kick box-om.Međutim zbog jednog psihičkog takoreći sloma sa svim sam stao u 8 razredu i do 2008.godine za božić kad sam stao na vagu ona je pokazala 90 kg.

    Naime ja sam u to doba imao 18 godina i kojih 170 cm visine.
    I sad u roku tih 10-11 mjeseci spustio sam se na 66 kg i povisio na 175 cm !!!!!
    Sada sam puno zadovoljniji sa svojim izgledom ali također sam odlučio krenut u teretanu.Naime svjestan sam da bi mi bilo puno lakše da sam trenirao usporedno sa svojim mršavljenjem.

    Tako da si sad mogu priuštit teretanu 3x puta tjedno prijepodne.I sad vas molim za savjet,nikada nisam bio u teretani.nikada dizao utege,nisam tolko slaba mogu napraviti 50 zgibova odjedanput samo bih želio povečat mišičnu masu na rukama,ramenima i leđima također bih htiio oblikovati prsa i maknuti preostalo salo sa trbuha,kojeg nema puno jer mi se vide dva reda ploćica pa kad se pogledam odvalim se smijat (izgledam ko da me picasso iz zajebancije nacrto) .

    Za proteine i ostale suplemente nažalost nemam novaca,ali kolko shvačam whey je na bazi sirutke a ona mi je lako dostupna.I sada koju bi mi vi vrstu treeninga preporučili,kolko serija,što jesti,što piti.....itd (i odma s ispričavam ako je moj tekst stavljen pod krivu temu)


    S poštovanjem,

    Marko
    ...Im a DEVIL on the run a SIX GUN LOVER a CANDLE in the WIND...

  • #2
    Re: Molim savjet

    Marko pitanje ti je prepreopširno, trebalo bi pisati cijeli dan ono što je već ovdje napisano.
    Hajde čitaj portal i forum par dana pa se čujemo.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Molim savjet

      Sve ti piše na forumu...imaš teme Prehrana za početnike, Trening za početnike itd. Pročitaj to i sastavi si neki program prehrane i treninga pa ga stavi tu i onda ćemo vidjeti koliko si to dobro odradio i ispraviti eventualne greške
      You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

      Comment

      Working...
      X