Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aerobnim spravama da skinem salo, pa onda jacat misice?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aerobnim spravama da skinem salo, pa onda jacat misice?

    idem u teretanu 3 puta tjedno po 1 sat
    sa svojim tijelom sam relativno zadovoljan osim sa trbuhom koj je mekan..
    cilj mi je ucvrstiti trbuh (plocice po mogucnosti ofc) i ojacati prsa i ruke sto mi zasad dobro ide.

    neki mi govore da bi prvo trebao neko vrijeme biti na aerobnim spravama da skinem to malo sala, pa onda jacat misice, a drugi da ne trosim energiju na aerobno nego da to salo pretvorim u misice!
    sad me zanima sto je ispravno?

  • #2
    Re: redosljed vjezbi u izgradnji tijela

    viewtopic.php?f=62&t=3657

    na ovom linku ima odgovor na ovo pitanje i na tvojih barem 5 sljedecih pitanja(iako se ja mogu kladit u malo zesce pare da ti neces 30% sadrzaja procitat )

    Ako ti je uistinu cilj to sto si rekao onda 1. sredi prehranu, onda trening sa vise kardia i doc ces do cilja
    Dont drink, dont smoke just eat and work

    Comment


    • #3
      Re: redosljed vjezbi u izgradnji tijela

      Originally posted by dabek777
      http://www.building-body.com/forum/viewtopic.php?f=62&t=3657

      na ovom linku ima odgovor na ovo pitanje i na tvojih barem 5 sljedecih pitanja(iako se ja mogu kladit u malo zesce pare da ti neces 30% sadrzaja procitat )

      Ako ti je uistinu cilj to sto si rekao onda 1. sredi prehranu, onda trening sa vise kardia i doc ces do cilja
      prehranu sredio, ajde idem procitat ovo ty

      Comment


      • #4
        Re: redosljed vjezbi u izgradnji tijela

        ti bi od sala napravio misice....pa meni su rekli da se to ne moze.....onda niko ne bi isto na defku...???

        Comment


        • #5
          Re: redosljed vjezbi u izgradnji tijela

          Originally posted by peny
          ti bi od sala napravio misice....pa meni su rekli da se to ne moze.....onda niko ne bi isto na defku...???
          pa bas i nije logicno jel..tak sam cuo al i meni se cini glupo
          sad me zanima da li da u istom treningu i kardio radim i vjezbe snage ili neke treninge kardio neke snage..ili samo kardio pa kad se rijesim sala snage??

          Comment


          • #6
            Re: redosljed vjezbi u izgradnji tijela

            Originally posted by Cruel
            Originally posted by peny
            ti bi od sala napravio misice....pa meni su rekli da se to ne moze.....onda niko ne bi isto na defku...???
            pa bas i nije logicno jel..tak sam cuo al i meni se cini glupo
            sad me zanima da li da u istom treningu i kardio radim i vjezbe snage ili neke treninge kardio neke snage..ili samo kardio pa kad se rijesim sala snage??
            po meni bi prvo trebao na masu...i kada dobijes dosta mase...onda na defku i onda ce doci do izrazaja misica...tako ja mislim...(pocetnik sam....ali imam trenera profesioalca)

            Comment


            • #7
              Re: redosljed vjezbi u izgradnji tijela

              dajte citajte forum jer su vam sva moguca pitanja odgovorena na vise mjesta!!!
              salo je nemoguce pretvorit u misić svi bi htjeli biti alkemicari i pretvarat olovo u zlato!!!
              prehrana prehrana i prehrana a onda kvalitetan trening!!
              30solin je napisao odlicnu recenicu a glasi"pametno treniranje nadmasuje tesko treniranje"

              Comment

              Working...
              X