Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnik, jel dobra prehrana - Želio bih dobiti na mišićnoj masi pa se polako definirat.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Početnik, jel dobra prehrana

    jebbote, ak ti ovak jedes, tebe jeftinije oblacit u marke, nego hraniti.
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

    Comment


    • #17
      Re: POČETNIK SAM, A NEZNAM JESAM LI DOBRO NAPRAVIO PREHRANU

      Originally posted by VelikiBlek
      Originally posted by vea
      ....Sat prije treninga je posni ok, taman se stigne razgradit i raženi uz to može, neki uh koji se sporo razgrađuje da ti ne podigne naglo šećer u krvi prije treninga, koji onda isto tako naglo i padne tijekom.....
      Ako se posni razdradi za sat vremena zašto ga onda jedemo pred spavanje
      Mliječne proizvode nikako ne valja jesti prije treninga, a niti poslije.
      Malo si se zeznila Veice
      Zašto ne bi smio pojest posni sat prije treninga??? Pod razgradnju sira mislila sam da će se ispustit dovoljna količina proteina u krvotok u vrijeme tjelovježbe! Nisam se ja ništ zeznula!

      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

      Comment


      • #18
        Re: Početnik, jel dobra prehrana

        novi avatar? stari mi je drazi...
        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

        Comment


        • #19
          Re: Početnik, jel dobra prehrana

          hvala vam ljudi puno na savjetima!
          izmjenit ću šta ste mi rekli i više voća jesti!

          Comment


          • #20
            Re: Početnik, jel dobra prehrana

            Originally posted by BenDix
            hvala vam ljudi puno na savjetima!
            izmjenit ću šta ste mi rekli i više voća jesti!
            Samo voće onda jedi najbolje ujutro, prijepodne!

            Originally posted by t111
            novi avatar? stari mi je drazi...


            ah, laura michelle prestin .. što da ti kažem <3

            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

            Comment


            • #21
              Re: Početnik, jel dobra prehrana

              meni su draze one koje se netjecu u ''bikini olympia''
              ona nathalia melo... mmmm....
              prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

              Comment


              • #22
                Re: Početnik, jel dobra prehrana

                Originally posted by t111
                meni su draze one koje se netjecu u ''bikini olympia''
                ona nathalia melo... mmmm....
                Ahaa, Nathalia je ibff pro bikini - meni Jessica Anderson među najdražima; a Nathalia me podsjeća malo na J.Albu u licu!

                Nemoj me da počnem tu offtopičit o njima... ma mogla bih ih sad do preksutra nabrajat!!!

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • #23
                  Re: Početnik, jel dobra prehrana

                  IFBB uvijek obrnuto napišem

                  "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                  Comment


                  • #24
                    Re: Početnik, jel dobra prehrana

                    ovo je zbilja solidna prehrana ima svoju par mana..al sve u svemu nije lose..pusti onog decka kaj ti govori da ne mjesas masti i ugljikohidrate to se ne odnosi na ove tvoje kombinacije jer..to se misli na visoko glikemicne ugljikohidrate u kombinacija s zasicenim transmastima.. ti takvih kombinacija nemas! .. cak stovise kao ektomorf bi ti uz svaki obro0k proteina i ugljikohidrata dodao zlicu maslinovog il domaceg kikiriki maslaca znaci neki kvalitetan izvor masti.. naravno da uz to vlaknasto povrce da spori apsorpciju..samo bih ti rpeporucio ujutro da ne jedes masti i psolije treninga gdje ti trebaju brzi neki rpoteini i jednostavni secer poput glukoze...poslje trneninga radje pojedi rizu i piletinu al bez salate i mozes s malo dzema ili meda..il glukoze kako god.. a posni ti je ok prije spavanja u tom obroku ti jedino netrebaju ugljikohidrati vec bolje sam masti uz posni..bademi ovo ono..

                    Comment


                    • #25
                      Re: Početnik, jel dobra prehrana

                      Originally posted by vea
                      Originally posted by BenDix
                      hvala vam ljudi puno na savjetima!
                      izmjenit ću šta ste mi rekli i više voća jesti!
                      Samo voće onda jedi najbolje ujutro, prijepodne!

                      Originally posted by t111
                      novi avatar? stari mi je drazi...


                      ah, laura michelle prestin .. što da ti kažem <3
                      jedini like koji imam na fejsu je njezina stranica

                      Comment


                      • #26
                        Re: Početnik, jel dobra prehrana

                        Originally posted by Songoku
                        ovo je zbilja solidna prehrana ima svoju par mana..al sve u svemu nije lose..pusti onog decka kaj ti govori da ne mjesas masti i ugljikohidrate to se ne odnosi na ove tvoje kombinacije jer..to se misli na visoko glikemicne ugljikohidrate u kombinacija s zasicenim transmastima.. ti takvih kombinacija nemas! .. cak stovise kao ektomorf bi ti uz svaki obro0k proteina i ugljikohidrata dodao zlicu maslinovog il domaceg kikiriki maslaca znaci neki kvalitetan izvor masti.. naravno da uz to vlaknasto povrce da spori apsorpciju..samo bih ti rpeporucio ujutro da ne jedes masti i psolije treninga gdje ti trebaju brzi neki rpoteini i jednostavni secer poput glukoze...poslje trneninga radje pojedi rizu i piletinu al bez salate i mozes s malo dzema ili meda..il glukoze kako god.. a posni ti je ok prije spavanja u tom obroku ti jedino netrebaju ugljikohidrati vec bolje sam masti uz posni..bademi ovo ono..
                        hvala vam na ovom postu sada sam razumio,to što ste rekli to ću staviti u prehranu i izbaciti posni sir prije i poslje treninga, poslje treninga ću ubaciti rižu,glukozu sam si kupio i još mislim uzet whey protein. Bi li onda prehrana odgovarala?

                        Comment


                        • #27
                          Re: POČETNIK SAM, A NEZNAM JESAM LI DOBRO NAPRAVIO PREHRANU

                          uvijek me bunilo to s posnim... kad ga se jede prije spavanja, onda nas opskrbljuje proteinima 8h, a kad ga jedemo preko dana, razmak medju obrocima mora biti max 4h.[/quote]

                          to ti je zato sto dok spavas tijelo ti sve funkcije uspori metabolizam se uspori i zato se posni dulje razradjuje nego po danu.. a ovo za trening ak jedes posni prije treninga jeo bi ga 2 h prije onda ti taman lijepo ulazi u krvotok al to su sve sitnice ak ti cijeli dan tijelo opskrbljujes aminokiselinama iz raznorazne hrane...

                          Comment

                          Working...
                          X