Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako učvrstiti mišiče?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako učvrstiti mišiče?

    ...znaci, kako da ucvrstim misice...?? Tijelo mi dobro izgleda kad stegnem misice, al opusten tak tak izgledam...kako da PRSA učvrstim i pogotovo LATOVE jer su ok latovi kad ih stegnem pred ogledalom al dok su opusteni ko da ih nema...ko da se skrivaju iza na ledima...(radim zgibove za latove)

    moze neka pomoc hitna!
    hvala

  • #2
    Re: Kako učvrstiti mišiče?

    smanji bf
    povećaj mišiće

    nema "zatezanja mišića", vjerojatno ih nemaš previše + imaš sala.

    Comment


    • #3
      Re: Kako učvrstiti mišiče?

      al lijepo izgleda sve kad stisnem
      probat cu smanjit bf iako imam oko 9%

      Comment


      • #4
        Re: Kako učvrstiti mišiče?

        nitko nista ne zna osim Marijana?

        Comment


        • #5
          Re: Kako učvrstiti mišiče?

          Tu se nama šta znati jer je pitanje pre apsurdno, daj neku sliku kako izgledaš pa će mo ti reći u čem je problem. 9% ne znači ništa ni kilaža, tu je samo izgled bitan da bi ti se neki savjet dao a mi te ne vidimo, pa kako da ti pomognemo onda?

          Comment


          • #6
            Re: Kako učvrstiti mišiče?

            http://img9.imageshack.us/img9/7585/dscn0663v.jpg
            http://img530.imageshack.us/img530/2747/dscn0667.jpg
            http://img139.imageshack.us/img139/646/dscn0672.jpg
            http://img4.imageshack.us/img4/6011/dscn0677i.jpg

            evo danas sam se usliko tek tolko da vidite o cem pricam....
            ... i htio bi dodat jos nesto...vidi se da su mi kukovi malo siri od ramena pa jel se to moze kao sredit..?? bilo kakva ideja i slicno je dobro dosla, također i kritika ili slicno ako ce pomoc...

            Comment


            • #7
              Re: Kako učvrstiti mišiče?

              ......zaboravio sam napisat, al to se moze i vidit, jedna slika je sa opustenim misicima, a druga sa zategnutim....

              Comment


              • #8
                Re: Kako učvrstiti mišiče?

                Ajde nemoj se uvrijedit al nemaš baš mišića. Dijeta u tvom slučaju nije najpametnije rješenje, ergo, morao bi se malo primit utega da popraviš stvar, i preć dalje od zgibova.

                Comment


                • #9
                  Re: Kako učvrstiti mišiče?

                  Kako učvrstiti mišiče?.....Jednostavno, treniraj godima ko builder i jedi ko builder i bit će nešto.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako učvrstiti mišiče?

                    Matej ti si mršav, treba ti 10-15 kg za početak. Ajde se ti fino baci na masu, vježbaj sa utezima, puno jedi i odmaraj.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako učvrstiti mišiče?

                      Momče, treniraj, jedi i uči i rezultat će doći.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako učvrstiti mišiče?

                        Originally posted by Marijan
                        Ajde nemoj se uvrijedit al nemaš baš mišića. Dijeta u tvom slučaju nije najpametnije rješenje, ergo, morao bi se malo primit utega da popraviš stvar, i preć dalje od zgibova.
                        normalno da se necu uvrijedit
                        zasto dalje od zgibova? daj mi reci onda jos neke vjezbe za leda...znam ih par da bucicama, na lat spravi, veslanje u pretklonu...ajd nabaci jos koju...

                        Originally posted by kelly
                        Matej ti si mršav, treba ti 10-15 kg za početak. Ajde se ti fino baci na masu, vježbaj sa utezima, puno jedi i odmaraj.
                        a na zalost ne mogu nabacit vise kila zbog kategorije u kojoj sam...jedino mogu otopit mast koju ima iako nemam puno pa neku kvalitetnu kilu nabacit ...tu sam zapravo zbog toga da mi malo pomogne oko nekih vjezbi, pa za snagu, izgleda tijela, definicije i to....

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako učvrstiti mišiče?

                          a jebiga, neznam kolko moš napravit. Malo je to nezahvalno. Moš ić ono, tipa mjesec dana definicija, 2 mjeseca masa i tako stalno, ne bi trebao značajno gubiti/dobivati težinu a izgledao bi bolje stalno. Mislim ovo je samo neki primjer iz glave, tvoj neki cilj bi uglavnom trebao biti prvo smanjiti bf (smanjiti težinu) i onda malo na masu ( do težine do koje "smiješ")

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako učvrstiti mišiče?

                            Moraš fi još puno puta odraditi faze MASA-DEFINICIJA da bi mogao reči nešto dobro za svoj izgled...Podloga za početak je dobra, nema šta...Al baci se na masu bar 3mj. treba ti 10-15kila i ubaci dosta kardio treninga jer ti se primjeti po stomaku da se malo krečeš ili uzimaš previše ugljikohidrata...
                            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako učvrstiti mišiče?

                              Originally posted by igor
                              treba ti 10-15kila
                              reko je dečko da nesmije nabacivat kilažu zbog sporta kojim se bavi, tj mora bit u zadanoj kategorij

                              Comment

                              Working...
                              X