Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masa il definicija? visina 182cm,težina 67kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masa il definicija? visina 182cm,težina 67kg

    Ovako.Imam 16godina,visina 182cm,težina 67kg.Znam da je to premalo kila na tu visinu,ali ja nisam mršav nego imam dosta sala.Sad bih Vas iskusne molio za savjet da li da idem na masu ili da skidam te masne naslage.Zahvaljujem.

  • #2
    Re: Masa il definicija?

    prvo promjeni navike.Promijeni prehranu.Samim time će se i tvoje tijelo mijenjati.

    Iskoristi to što si početnik,da u početku gubiš salo,a dobivaš mišiće istovremeno.


    I da,definitivno nikakva definicija.Čitaj forum i portal.Sve piše milijun puta

    Comment


    • #3
      Re: Masa il definicija?

      Ciljano krenuo na definiciju nikako ne bih na tvojem mjestu. Možda najbolja stvar za početak bi bilo krenuti vježbati s nekim laganim kalorijskim suficitom (dakle masa) i kroz par mjeseci prilagoditi tijelo na trening utezima i omogućiti da se osjetljivost na inzulin popravi i onda baš ako želiš što prije defku, početkom petog mjeseca krenuti na rezanje za plažu.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: Masa il definicija?

        Originally posted by anonimus View Post
        Ovako.Imam 16godina,visina 182cm,težina 67kg.Znam da je to premalo kila na tu visinu,ali ja nisam mršav nego imam dosta sala.Sad bih Vas iskusne molio za savjet da li da idem na masu ili da skidam te masne naslage.Zahvaljujem.
        Sinko premršav si, i premlad 16 godina, budeš li još gladovao bit ćeš anoreksičan.

        Jedi, jedi, jedi i diži utege par godina pa onda tek početi razmišljati o definiciji!
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Masa il definicija?

          cuj to, ja imam 24g imam 174cm i 74kg tako da si zgoljav, a sta ti smatras salom na sebi nemam pojma. kelly ti je dobro reko bogami. jedi i jedi i treniraj.treba tebi pogana masa da bi se ti definiro,vjeruj nezelis izlgedat ko siroce iz juzne kenije
          Pocivao u miru Bozjem

          22.12.1984 - 20.12.2012

          __________________________________________________ ___________________________

          mentor: Sasa Draskovic

          Comment


          • #6
            Re: Masa il definicija?

            cuj siroce iz juzne kenije
            Originally posted by servantess
            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

            Comment


            • #7
              Re: Masa il definicija?

              Skinny fat. Najgora kombinacija. Pravilna prerana i vježbanje, s naglaskom na noge da se potakne test čim više. Kao početnik ćeš moći dobiti mišiće i gubiti salo u isto vrijeme. Ubaci čim više lagane šetnjice da spališ višak kalorija.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Masa il definicija?

                Patrick zar bi mu stvarno preporučio deficit?

                Comment


                • #9
                  Re: Masa il definicija?

                  Originally posted by DajBiloSto View Post
                  Patrick zar bi mu stvarno preporučio deficit?
                  A gdje si pročitao da sam mu preporučio deficit?
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Masa il definicija?

                    Originally posted by PatrickStar View Post
                    ... Ubaci čim više lagane šetnjice da spališ višak kalorija.
                    Tu. Ili si mislio da bude na održavanju ili u deficitu.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Masa il definicija?

                      Originally posted by DajBiloSto View Post
                      Tu. Ili si mislio da bude na održavanju ili u deficitu.
                      Ne nego sam mislio čim više šetnjce da spali višak kalorija kao što i piše!
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Masa il definicija?

                        Originally posted by PatrickStar View Post
                        Ne nego sam mislio čim više šetnjce da spali višak kalorija kao što i piše!
                        Malo mi se spava pa mi možda zato nije jasno al ok.

                        Uglavnom da dečko je skinny fat tip kao i većina ljudi koji se ne bave ničim, al bar nije skinnyfat sa 80 kg na 182 cm. Definitivno nema šta razmišljat o defki nego krenut na masu jer čim se malo 'popuni' sve će izgledat puno bolje.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Masa il definicija?

                          Originally posted by DajBiloSto View Post
                          Malo mi se spava pa mi možda zato nije jasno al ok.
                          Skinny fat - naziv za njegov izgled.

                          Najgora kombinacija - nezahvalno stanje jer nema mišića, ali ima sala, teško je bez savjeta odlučiti kako popraviti situaciju.

                          Pravilna prehrana i vježbanje, s naglaskom na noge da se potakne test čim više - oko 4, 5 obroka dnevno, s kvalitetnim izvorima P, UH i M, raspoređeni kroz dan, bez zamaranja kalorijama, jede se po osječaju gladi, program neki s neta, poželjno fullbody i s naglaskokm na noge kao najveću skupinu kako bi se čim više utjecalo na lučenje testosterona jer njegov izgled, mršavost, ali skupljanje sala, ukazuje na manjak istog.

                          Kao početnik ćeš moći dobiti mišiće i gubiti salo u isto vrijeme - "fenomen" uglavnom ograničen na početnike, ako zadovolji uvjete s prehranom i vježbanjem, dobit će na mišićnoj masi, a gubiti na salu, zbog šoka koje je tijelo proživljava zbog napora izazvanog vježbanjem, kao i pozitivnog učinka sređene prehrane.

                          Ubaci čim više lagane šetnjice da spališ višak kalorija - unatoč promjeni koje tijelo prolazi, a to je dobijanje mišića i gubitak sala - višak kalorija iznad onog kojeg će tijelo iskoristiti za dobijanje mišićne mase, a koji je će biti prisutan nije previše poželjan, zbog i onako prisutnog sala, pa preporučam laganu šetnjicu - minimalno trošenje kalorija, ali dobro za metabolizam - do dućana, umjesto busa ili tramvaja - da taj eventualni višak iznad potrebnog smanji na minimum, a ujedino i ubrza, direktno i indirektno proces gubljenja sala. Sat vremena šetnje potrošit će nekih 200 kalorija, ako se i skupi toliko tijekom dana. Uglavno, ako bude jeo kako spada, zbog toga neće ni u deficit, a ni na održavanje.

                          Last edited by PatrickStar; 16-01-12, 03:38.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Masa il definicija?

                            Patrickstar vrhunski savjeti kao i uvijek.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: Masa il definicija?

                              Originally posted by kelly View Post
                              Sinko premršav si, i premlad 16 godina, budeš li još gladovao bit ćeš anoreksičan.

                              Jedi, jedi, jedi i diži utege par godina pa onda tek početi razmišljati o definiciji!
                              Nisam se mislio ubacivat, no mozes mi samo ukratko pojasnit zasto tocno nevalja definicija sa recimo 16 godina?
                              Ja sam planirao za treci mjesec neku definiciju a nisam nigdje naisao da se ne preporuca... fala
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment

                              Working...
                              X