Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jos jedan...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedan...

    Pozdrav svima, ja sam Alen.

    Vec dugo vremena posjvecujem ovaj sajt i citam razne clanke iz kojih sam mnogo naucio, a dosta toga sam vec i znao. Treniram vec oko dvije i pol godine s tim sto sam pravio velike pauze od cak 2 mjeseca(nazalost). Ali sam se uvjek vracao bodybuildingu. Tegovi su me zanimali od moje 13 god.,ali kako se ukazala prilika trenirao sam breakdance i zanemario sam zelju za tegovima, ali oko 15 god.sam prestao da treniram bd, i otisao sam s drugovima prvi put u teretanu, dok su svi odustajali ja sam nastavljao ali pravio sam te pauze jer stanem kada mislim da nema napretka ali vratim se i opet sve iz pocetka. Onda je moj rodjak dosao iz Austrije(koji se bavi 12 god.bodybuildingom)i odveo me u teretanu i naucio svemu sto sam trebao znati. I od tada sam poceo ozbiljno da treniram tj.otprilike par mjeseci prije 16-tog rodjendana. I od tada treniram.

    Visok sam 187cm, tezak 74kg i super mi ide.U ranijim godinama, imao sam male bucice pa sam tada trenirao ruke iz zezancije ali ta zezancija me sada kosta jer su mi ruke vece u odnosu na tijelo, ali nije toliko lose... Imam problema sa prsima jer su mi ona slaba tacka, sve mi napreduje jako dobro a prsa kao da kasne malo za njima ali nije tako lose. Suplementaciju ne koristim, nisam protiv toga ali nikada nisam nista koristio. Dosada samo natural, i pravilna ishrana mi je dosta pomogla mada jedan dan izaberem da u njemu mnogo varam.

    Nadam se da cu ovdje poboljsati moje rezultate a i pomoci nekome sa svojim iskustvom. Pozz

  • #2
    Re: Jos jedan...

    -pozdrav! mozes li napisati program po kojem trenutno radis ako nije problem ?

    Comment


    • #3
      Re: Jos jedan...

      Pozdrav Alene i dobrodošao!

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Jos jedan...

        Hvala mnogo
        A neznam da li je ok da ovdje napisem svoj program treninga jer ovdje se samo predstavljam, pa ako je ok sa adminom, napisacu svoj program

        Comment


        • #5
          Re: Jos jedan...

          Ovdje:

          http://www.building-body.com/forum/f...-Moji-treninzi
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X