Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav ;)

    Pozdrav svim clanovima i clanicama ove stranice , ja sam Stipe imam 17 god visok sam 187cm , tezak 75 kg , bavio sam se raznim sportovima najvise kosarkom ( 3 g ) i nogometom ( 6 g ) . Trenutacno se bavim futsalom ( malim nogometom ) , ali posto je sada stanka duze vrijeme odlucio sam ici u teretanu pokusati nabiti malo mase , definicije i kondicije . Nadam se da cete mi dat koji savjet i upute sto se tice prehrane i opcenito vjezbi ... hvala i ugodno druzenje

  • #2
    Re: Pozdrav

    Dobrodosao ! Samo pitaj i odgovori ce frcat

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav

      Pozdrav i sugestija

      zasto je danas mladima tako tesko uloziti malo truda i pronaci ono sto zeli, jer sve sto treba je na samo par tipki od foruma ali i u samom forumu, a to je portal Body Building gdje sve ima sto god treba. Osim toga i na forumu ovdje postoji polje trazilice za unos pojma. Uneses pojam i sve ti nadje, jer o ovome svemu se svakim danom pise i pise i ljudima je vec pomalo dosta ponavljanja istog

      Nemoj da te ovo obeshrabri ili ako mislis da je pregrubo, nije ali stvarno bi bilo dobro da svaki novi clan osim sto je jako pristojno sto se predstave a evo tebi pohvale na tome, malo cita forum, jer ima upravo za pocetnike uputa i ostalog od napisanog od strane administratora.

      Evo prosurfaj forumom i portalom a ako trebas neku sugestiju oko snalazenja tu smo da pomognemo
      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav

        da ti budem iskren , account sam tek jucer napravio pa nisam puno ni pretrazivao ...

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav

          eto imas kako sam naveo

          Odes na Portal (imas ovdje gore izbornik) i tamo ti je polje za unos pojma, a isto i tu na forumu iznad imas polje za unos pojma
          Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav

            Poz Stipe

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav

              pozzz imenjace

              Comment


              • #8
                Re: Pozdrav

                Pozdrav Stipe!
                "Be patient, progress will come."

                Comment


                • #9
                  Re: Pozdrav

                  pozdrav i dobrodošao

                  Comment

                  Working...
                  X