Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zdravo svima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdravo svima

    Imam 18 (uskoro 19) godina, a sportom se bavim jako dugo... Konkretno teretanom sam se počeo baviti prije 3 godine imao sam jako dobre rezultate. Sa 17 godina sam na bench pressu dizao 130Kg, a onda je došla povreda (istezanje trbušnog zida) (Da...da znam. Bila je to velika glupost). Nakon toga nisam trenirao godinu dana. Onda sam počeo, te nakon tri mjeseca prestao. Sada se planiram vratiti treninzima. Iako ne treniram nastojim ostati u formi.Imam ok konstrukciju , ali želio bih nabaciti solidnu masu. Imam 73 kg, a visok sam 180 cm. Nikada nisam koristio suplemente. Tokom treniranja sam nastojao da se kvalitetno hranim. Za mnoge je rezultat od 130 Kg na benču nevjerovatan bez suplemenata i "pomagala", ali zaista nisam ništa koristio (kasnije sam se pokajao što sam se tu forsirao, ali na greškama se uči). Sada se imam želju više posvetiti svemu tome. U međuvremenu sam položio za fittnes i bodybuilding instruktora, učio o ovome sportu... ali mi je potrebno iskustvo. Da ne dužim... Cilj mi je razmijeniti iskustva sa drugim članovima foruma... i treba će mi velika pomoć oko suplemnata. Ja živim u BiH, a na forumu sam vidio da su suplementi dosta povoljniji nego kod nas. Ba bih volio da saznam proceduru naručivanja i dostavljanja. Toliko od mene... Pozdrav!

  • #2
    Re: Zdravo svima

    Poz......

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Zdravo svima

      Vidim da postati još uvijek ne mogu...
      Ako mi neko ovde može dati brzi odgovor, bilo bi super:
      Može li se preko ovog shopa naručivati pošiljke za BiH??? Pozdrav!

      Comment


      • #4
        Re: Zdravo svima

        Pozdrav i tebi , i cestitke na uspjesima .

        Comment

        Working...
        X