Announcement

Collapse
No announcement yet.

novi clan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • novi clan

    Bok svima ja sam roko imam 19 godina, imam 75 kila a visok sam 182cm.
    Treniram Krav Maga vec 1,6 mjeseci prije toga sam trenirao boks i karate,u teretanu nisam nikad isao ali sam mislio pocet od utorka pa imam par pitanja u vezi toga ali cu ih postaviti u drugoj temi. Na ovaj forum sam dosao sasvim slucajno i nadam se da cu provest lijepo vrjeme na ovom forumu. Toliko od mene za sada!

  • #2
    Re: novi clan

    Bok Roko

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: novi clan

      Bok
      Znas li ima li krav maga igdje u Splitu,mislio sam se na to upisat
      Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

      Comment


      • #4
        Re: novi clan

        bok, i ja mislin da krav mage nema u splitu

        Comment


        • #5
          Re: novi clan

          Mislim da nema.
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • #6
            Re: novi clan

            hmm,nisam sto posto siguran jeli otvoren klub ali ako nije trebao bi uskoro biti, jedan tip iz mog kluba ce ja mislim sad u splitu otvoriti ako vec nije taman je nedavno isao na instruktorski ispit i prosao ga je. Jos cu se raspitati pa vam javim!

            Comment


            • #7
              Re: novi clan

              Je split ima otvoren svoj centar Više informacija možete dobiti putem e-maila info@krav-maga.hr te na broj 095 9068 544 Ivan
              nazovite pa pitajte ako vas sto zanima cini mi se da je u sklopu boksackog kluba marjan ali nisam siguran

              Comment

              Working...
              X