Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

    Evo ukratko da se i ja predstavimolazim iz jednoga malog i ljepog gradica u podravini...imam 21 godinu,visok sam 177 i imam 70kg...bavim se rekreativno malim nogometom,plivanjem...
    evo prijavio sam se na forum jel sam zeljan odgovora i savjeta od vrhunskih znalaca

  • #2
    Re: Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

    dobrodošao....

    Comment


    • #3
      Re: Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

      Pozz i dobrodosao

      Comment


      • #4
        Re: Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

        Poz Podravac

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

          dobrodosao i pozdrav.
          "Nothing great ever comes without a sacrifice"

          Comment


          • #6
            Re: Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

            pozdrav i dobrodošao

            Comment


            • #7
              Re: Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

              Hvala svima na toploj dobrodoslici imam jedno pitanje odma za admina kelly ..evo zeljan sam pitanja i informacija anemogu otvorit post na odredenim temama..npr(ASS)

              Comment


              • #8
                Re: Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

                AAS je za napredne i iskusne, nemas staza za pisati tamo. a AAS nije za tebe jos i ako imas pitanja znaci da neznas puno o tome i bolje da neispitujes nista vec sve sto ima citaj. imas od prve kure do PCT-a i svega....jedi,treniraj,jedi i odmaraj i tako barem do 30-te pa tek onda se njuskaj za AAS
                Pocivao u miru Bozjem

                22.12.1984 - 20.12.2012

                __________________________________________________ ___________________________

                mentor: Sasa Draskovic

                Comment


                • #9
                  Re: Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

                  Ma u redu..razumijem ja tebe i to sve sta ti zelis reci time..al zato jesu teme i ljudi koji bi ti mogli odgovarat na pitanja koja im
                  postavis..naravno umjereno temom..a ne da dobim odg..teme za napredne..htio bih pitat i savjetovat se...
                  unapred hvala

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

                    Originally posted by rakun View Post
                    Ma u redu..razumijem ja tebe i to sve sta ti zelis reci time..al zato jesu teme i ljudi koji bi ti mogli odgovarat na pitanja koja im
                    postavis..naravno umjereno temom..a ne da dobim odg..teme za napredne..htio bih pitat i savjetovat se...
                    unapred hvala
                    Nemožeš pisati ali nitko ti nije zabranio čitanje. Sve je već napisano. Kako napraviti prvu kuru,s čim se piknuti...a ako se bojiš igle zajebi onda sve i odi popi pivu i pojedi hamburger,vjerojatno ćeš to napraviti i kad se pikneš

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

                      imas u forumu isto temu knjige o steroidima itd...mozda zvuci kao klisej ali skini/nabavi se odrucak sampiona. ja sam doso do pola sad...kakva stvar,kakva literatura.sve sto zelis imas u njoj, vjeruj mi. a ako zapne di vidis tu na forumu neke teme od usera. mislim da je suvisno da kao amater pocetnik pitas za kure itd...moras ispec dobar zanat u gymu nekoliko neprekidnih godina, postic zavidno znanje o nutricionizmu i kad dosegnes onaj svoj natural limit i kad tjelo stane, onda se razmislja o tome. ali ako imas bas interesiranost da znas i zelis znati vise i vise, evo ovdi mozes saznat isto dosta:http://www.steroidportal.com/

                      detaljno su opisani svi proizvodi...
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pozz cijeloj ekipi na forumu!!

                        AAS je za napredne i iskusne, nemas staza za pisati tamo. a AAS nije za tebe jos i ako imas pitanja znaci da neznas puno o tome i bolje da neispitujes nista vec sve sto ima citaj. imas od prve kure do PCT-a i svega....jedi,treniraj,jedi i odmaraj i tako barem do 30-te pa tek onda se njuskaj za AAS

                        Comment

                        Working...
                        X