Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav momci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav momci

    Pozdrav.
    Odavno pratim ovaj forum i skupljam pare da kupim tegove. Nemojte pitati sto ne ides u teratanu i to imam svoje razloge
    I evo odlucio sam se registrovati i napokon skupio i kupio tegove , bench lat masinu ... I nadam se da cu sljedece godine moci normalno hodati plazom jer sam jedan od onih mrsavih. Imam samo 57kg na nekih 177cm visine. Dolazim iz Sarajeva i zovem se Aldin. II razred Gimnazije.Prije jedno 3godine sam bio super , imao kondicije i onda me je gaming uzeo sebi. Imam malo kriva ledja i sad svako jutro i svaku noc radim vjezbe za lopatice i ledja da bi ih ispravio. Kompjuter me doslovno ukupao. Imao sam mnogo kondicije ali sad jedva mogu potrcati, i za veliko cudo trebao sam biti svinja debela ali ja nisam uopce kile dobivao.
    Napokon je dosao trening i ostavio sam pc.

    To je to za sada <3

  • #2
    Re: Pozdrav momci

    svaka cast sto se tice kvitanja gejminga, treba volje za to :P ja jos igram redovno iako treniram hh sta si igro btw?
    TRAIN HARD OR GO HOME.

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav momci

      ja u vrijeme gejminga sam gubio kile jer nisam imao vremena jesti

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav momci

        Pozz Aldine, navuci se na treninge kao sto si na gejmig bio i uspjeh zajamčen, sretno!

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav momci

          Poz............

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav momci

            Originally posted by WTF View Post
            Pozz Aldine, navuci se na treninge kao sto si na gejmig bio i uspjeh zajamčen, sretno!
            Upravo tako... mislim da sam i sam savrseno primjer za to.
            Prvo sam drzao oboje i bio kronicno neispavan pa sam poludio i uninstalirao sve...
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav momci

              ma kako to haha, ja igram navecer sat-dva sa timom recimo od 10 do 12-1 i onda odem spavat i naspavam se fino
              TRAIN HARD OR GO HOME.

              Comment


              • #8
                Re: Pozdrav momci

                Pozdrav. Sretno, samo ne odustaj

                Comment


                • #9
                  Re: Pozdrav momci

                  Originally posted by zixyo View Post
                  svaka cast sto se tice kvitanja gejminga, treba volje za to :P ja jos igram redovno iako treniram hh sta si igro btw?
                  Igrao sam sve moguce , bilo koja igra da izadje istu noc sam je skidao sutradan odma igrao. Igrao sam i wowa i cod i battlefield nema sta nisam...
                  A post ispod tvog , da to je i mene zezalo odem da jedem ali toliko me vuce da nastavim igrat da kazem ne mogu vise i odem opet za pc

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozdrav momci

                    Originally posted by Aldiin View Post
                    Igrao sam sve moguce , bilo koja igra da izadje istu noc sam je skidao sutradan odma igrao. Igrao sam i wowa i cod i battlefield nema sta nisam...
                    A post ispod tvog , da to je i mene zezalo odem da jedem ali toliko me vuce da nastavim igrat da kazem ne mogu vise i odem opet za pc
                    bitno je da si shvatio srž svog problema
                    sad kreni pametnije

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pozdrav momci

                      Pozdrav i samo pametno

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pozdrav momci

                        Imam sličnih problema hehe,3 godine sam peglo cod2,lol i svakakva sranja.Sada mi je trening na prvom mjestu.A sa igricamo samo ubijam vrijeme dosade. al da je zlo je.fuj,mani se toga!!!!

                        Comment

                        Working...
                        X