Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hej hej! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hej hej! :)

    Bok ljudi
    Ime mi je Marijana, imam 21 godinu, visoka 165cm, teška 60kg.
    Maratonka sam. Bavila sam se rukometom punih 13 godina no zbog sve težeg putovanja na relaciji od Zagreba (gdje studiram) do rodnog grada (gdje sam odrasla i trenirala itd) morala sam odustati od tog treniranja (koje je uključivalo treninge kondicije, izdržljivosti, snage, brzine, teretanu itd.). Zamijenila sam (odnosno nadoknadila) to trčanjem i eto - tako sam i postala maratonka. Jednom do dva puta mjesečno trčim polumaratonske utrke, maraton sam prvi put istrčala u ožujku ove godine i planiram ga trčati dva puta godišnje (na jesen i na proljeće).
    Ovdje sam zato što u svoje treniranje uključiti i teretanu (dok sam trenirala rukomet često sam išla u teretanu no to je prestalo prije cca 2-3 godine), a ne znam na koji način - oslabio mi je gornji dio tijela (ruke i prsa) a noge su se oblikovale i ojačale i želim to uravnotežiti. Pokušavala sam se već na milijun načina informirati o tome kakav da program koristim za to no još uvijek nisam uspjela.

    Uglavnom.. Na tome će se temeljiti moje informiranje i diskusije na ovom forumu
    Toliko od mene zasad
    Suffer the pain of DISCIPLINE or suffer the pain of REGRET.

  • #2
    Re: Hej hej!

    Koliko vremena se treba pripremati za polumaraton pošto slabo imam kondicije a vodlio bi je dobiti, i istračati polu maraton mi je nekako cilj u životu ?

    Comment


    • #3
      Re: Hej hej!

      Dobrodošla!


      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

      Comment


      • #4
        Re: Hej hej!

        Pozz Marijana

        Comment


        • #5
          Re: Hej hej!

          zar nisi malo preteška za maratonku?
          nhf, samo pitam, nije provokacija

          Comment


          • #6
            Re: Hej hej!

            Originally posted by FcB View Post
            zar nisi malo preteška za maratonku?
            nhf, samo pitam, nije provokacija
            ozbiljno,165 cm i 60 kg a,maratonka.....čudno
            slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

            Comment


            • #7
              Re: Hej hej!

              Alo, BIVSA RUKOMETASCA, DOES IT RING SOME BELLS? XD

              Preteska
              DR. Lonnie Lowery

              Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

              Comment


              • #8
                Re: Hej hej!

                Dobrodošla!

                Comment


                • #9
                  Re: Hej hej!

                  Originally posted by stipedinamit View Post
                  ozbiljno,165 cm i 60 kg a,maratonka.....čudno
                  Da, trebala bih imati bar 5kg manje al imam užasnu naviku - previše jedem tako da, radim na tome... Prije mjesec-dva sam imala 58 al sam nabacila te dvije a nisam htjela. U najbolje svoje vrijeme imala sam 56kg... Doći ću do toga opet
                  Btw eto ako ikoga zanima (obzirom na kilažu) - ovako sada izgledam: http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...18290862_n.jpg

                  I da, skullhead, ludo me zanima što si time htio reći?

                  Hvala svima na dobrodošlici
                  Suffer the pain of DISCIPLINE or suffer the pain of REGRET.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Hej hej!

                    Ajde, recimo da znam dve tri o rukometu, i rukometasicama, i o tome kako vecina njih izgleda ako se zestoko ne trudi i to ne samo zene vec i muskarci. Rukomet je takav sport, surovo i na terenu i van njega a pogotovo u kujni, tu je masakr.

                    P. S.
                    Znas ti dobro, zato i trcis.
                    DR. Lonnie Lowery

                    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Hej hej!

                      Pozdrav, dobrodošla.

                      Da, preteška neki sa tom visinom imamo skoro 50 kila više

                      Comment


                      • #12
                        Re: Hej hej!

                        skullhead, ok, sad sam shvatila poantu tvog komentara, ali znaj da na prvu to djeluje kao da sam debela kao krmača a ipak nisam
                        I odgovor za monstruma: ako krećeš s kondicijom od nule, odnosno kao potpuni početnik i kao netko tko nikad nije trčao - treba oko pola godine strukturiranih i dobro isplaniranih treninga da bi se polumaraton istrčao oko dva sata ili nešto sporije. Ako ne krećeš od nule nego imaš neku "rezervu" iz prethodnog bavljenja sportom kao što sam to ja imala, 2-4 mjeseca su dovoljna, ali to je zaista jako individualno.
                        Hvala na dobrodošlici
                        Suffer the pain of DISCIPLINE or suffer the pain of REGRET.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Hej hej!

                          Ju zenska glavo, kakva te krmaca spopala! ! ! sestricina mi je bivsa rukometasica, ona je isto tu negde tvojih godina, al se zapusti, i eto nje na skoro sto kila, doduse za glavu je visa od tebe, ti cuti, fali ti folija, da budes ko bombon.

                          P. S.
                          Nju rasturam od zaebancije.
                          DR. Lonnie Lowery

                          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Hej hej!

                            u kojem klubu treniras?
                            slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Hej hej!

                              Bok Marijana i dobro nam došla!

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X