Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozz...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozz...

    Zovem se Vedran,33god.,poceo sam se nedavno bavit sa p90x jer sam se strasno zapustio tj. nisam se vec godina nicime previse ni bavio,nesto nogometa kao klinac,li la....zanemarivo.
    Uglavnom,nebriga je napravila svoje,tako da sam prije 2mj. imao 85kg na 172cm,pivski trbuh i poceo sam se osjecati u najmanju ruku jadno.
    Posto zivim na selu i nemam pristup teretani odlucio sam da da se necim pocnem bavit i odluka je pala na p90x sa kojim sam dosta zadovoljan a radi njega sam se i regao ovdje jer imam neka pitanja.
    Evo slika kako napredujem a o ostalome vise u drugim temama:

    P90x%u002525201-50.jpg

    Malo mi je neugodno ovako stavljati slike jer vjerujem da vas je vecina ovdje istrenirana i istesana al eto...malo za promjenu
    Lijep pozdrav.

  • #2
    Re: Pozz...

    Pozdrav,majstore kakva neugodnost...po ovoj 3. slici se vidi već lijepi napredak i to za manje od 2 mjeseca.Samo nastavi tako.

    Comment


    • #3
      Re: Pozz...

      Pozdrav, nije bitno trenutno stanje nego napredak , prati samo napredak, keep pumping ide to
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • #4
        Re: Pozz...

        nema ti šta bit neugodno, samo deri
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #5
          Re: Pozz...

          Kakva neugodnost, svaka čast, prava si motivacija

          Comment


          • #6
            Re: Pozz...

            Hvala na odgovorima.
            Htjeo sam nesto pitati u ovoj temi ali nemam dozvoljen pristup!
            To je vjerovatno zbog nekih pravila ili moram cekati da mi admini odobre posto sam novi ovdje?

            Comment


            • #7
              Re: Pozz...

              Ja mislim da ide preko 10 postova i nakon 7 dana mozes postati i u ostalim temama. Do tada postavi pitanje ovdje, netko ce ti vjerovatno odgovoriti.
              I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

              Comment


              • #8
                Re: Pozz...

                Hvala.
                Ma imam dosta pitanja.
                Uglavnom,p90x je dosta fokusiran na gornji dio tijela gdje sam recimo dosta vise razvijen nek dole.
                Tko je upoznat sa njim ili je radio vjerovatno zna o cemu pricam.
                Ima dosta vjezbi za noge u obliku yoge x,pliometrike,kenpa ili samog legs&back koji se radi 5 dan.Uglavnom to je sve vecinom za definiciju....a ja bi voljeo masu nabijat.Hranim se ok,nije bed.
                Tako da sam mislio izbacit kenpo ili pliometriku(tj. kardio) pa jedan dan vise ubacit noge.
                Sa time da radim vjezbe koje se mogu raditi doma sa utezima tipa:

                Dumbbell Leg Curls
                One Legged Dumbbell Squat
                Dumbbell Squat
                Dumbbell Lateral Squat
                Dumbbell Step Up
                Bulgarian Split Squat
                Sidelying Straight Leg Hip Abduction
                Standing Dumbbell Calf Raises
                Dumbbell Stiff Leg Deadlift
                Dumbell Reverse Lunge
                Dumbbell Stiff Leg Deadlift
                Stepback Lunge
                Hip Thrust
                ....sad sam ih dosta nabrojao.

                Pa sam mislio odabrati par tih vjezbi i napraviti si program za jedan dan...a posto nemam pojma htjeo sam da mi netko pomogne.
                Da mi kaze sta valja i kak.
                Sa p90x sam se gore dosta razvio i vidim da stalno napredujem jer sam recimo u 60 dana zgibove dignuo sa 4 na 15 u komadu dok recimo kad radim yoga x stalno imam problema sa vjezbama koje zahtjevaju dugo stajanje na jednoj nozi....glutes i hamstrings su mi cini mi se dosta slabiji(izvinjavam se na engleskom ali jedino tako znam nazive).
                Pliometriku uspijem izdrzati puni tempo,malo me muce jump knee tuck-ovi al to se radi vec pred kraj pa nije ni cudo.
                Voljeo bi biti/ostati proporcionalan.

                Uglavnom,zato sam mislio otvorit temu jer me puno toga zanima a znam kako ide po forumima da se ljudima bas i neda odgovarati na toliko pocetnickih pitanja....

                Comment


                • #9
                  Re: Pozz...

                  Poz.........

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozz...

                    Pa sa bucicama mozes raditi obicni cucanj bez problema i iskorak. Ako ne ides u teretanu onda kuci radi sizifov cucanj, strasna vjezba. Potrazi na netu link. Moze se tu jos nesto mozda iskombinirati, ugl.imas tu negdje na forumu stranicu jednu sa dosta vjezbi i potrazi je, pa pokusaj onda nesto vidjeti i sastaviti. Cucanj obavezno radi, cucanj je mama
                    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pozz...

                      napravi si bugarsku vrecu

                      Comment

                      Working...
                      X