Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bok :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bok :)

    Bok ljudi
    Prezivam se Peti :P
    Imam 17 g(sad cu 3. razz), visok sam 175cm i težim 63kg.
    Sportom se bavim od kad znam za sebe, 3g sam trenirao gimnastiku, 1g judo, 3g odbojku(prestao prije godinu dana, sad samo rekreativno tu i tamo) i 6g karate(imam hrpu medalja, al mi dojadio vec, pa se još tu i tamo pojavim na trenigu).
    Sta se tice zdravlja nikad nisam imao ni gripu, nikad nisam imao neke vece ozljede(jednom langeta na peti)
    Zadnjih 7 mjeseci sam radio p90x, ali ne svaki dan nego 3-4 treninga tjedno(puno obaveza, malo vremena :/)
    sad kad je gotova skola sam se malo posvetio treningu i prehrani, pa zadnjih par dana citam tu po forumi i jako mi se sviđa site
    cilj mi je dici snagu, napumpat malo prsa, i spustit bf sa 11% na 7%(barem prema nekom kalkulatoru koji sam našao, mada kolko citam to baš nije pouzdano) znaci ovako nesto:
    http://www.fitness4life.cz/wp-conten...-6pack-img.jpg

    Volim citati pa sam posudio ovu knjigu "Četverosatno tijelo" pa cu to malo proucit.
    eto mislim da je dosta detaljno

  • #2
    Re: Bok

    Originally posted by Peti View Post
    3g sam trenirao gimnastiku, 1g judo, 3g odbojku i 6g karate
    odlicno stari, s 4 godine si krenuo u sport osim ako nisi paralelno trenirao vise sportova
    Anyway, dobrodosao nam

    Comment


    • #3
      Re: Bok

      Bok Peti...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Bok

        hvala

        Originally posted by WTF View Post
        odlicno stari, s 4 godine si krenuo u sport osim ako nisi paralelno trenirao vise sportova
        karate još treniram(6g), a odbojku sam prestao prije 1g, trenirao sam karate i dobojku paralelno
        ali da, poceo sam trenirat sa 4g, u nekoj vrtićkoj sportskoj grupi, ono osnove raznih sportova i tako, gimnastiku sam poceo sa 7g(prvi razz)

        Comment


        • #5
          Re: Bok

          Pozdrav i sretno sa ciljem koji si postavio

          Comment

          Working...
          X