Announcement

Collapse
No announcement yet.

35 godina a jos ektomorf, ah...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

    Originally posted by T.A.T.A. View Post
    Pa jel ti nisi već jednom bio na masi i pokazao nam?
    To je bila bijedna masica... Govorim o masi od cca 15-20 kg

    Comment


    • #17
      Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

      Originally posted by WTF View Post
      P.s ti trebas biti na granici riganja od hrane ako ne i rigati...
      E sad si me iznenadio,jučer sam pretraživao forum i naišao na tvoj jedan posto,kojim kažeš idi na masu ali slaži kvalitetnu masu blok po blok.
      I sad izjaviš ovo,po meni je uvjek bolje ići na masu koliko toliko kontroliranu pa se nezamastiti nego biti ko svinja i onda raditi definiciju,jer definicija je puuuno teža od mase a zašto ne pripaziti na masi što unosiš da nemaš problema poslije,jer definicija iziskuje puno više financija!

      Comment


      • #18
        Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

        Ma ne trebaš namakat zobene ako ih melješ u prah. Ubaci mjericu whey-a i zobenih koliko ti treba i dodaj ne više od 1 dcl vode (hladne). Uzmi pjenjaču i mješaj s tim jer na taj način ti se neće stvarat grudice. Postepeno dodavaj vode u smjesu i miješaj dok ti sve ne bude rijetko. Ja na 150g zobenih na kraju završim sa jedno 7dl vode i to popijem bez beda.

        Comment


        • #19
          Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

          Originally posted by T.A.T.A. View Post
          E sad si me iznenadio,jučer sam pretraživao forum i naišao na tvoj jedan posto,kojim kažeš idi na masu ali slaži kvalitetnu masu blok po blok.
          I sad izjaviš ovo,po meni je uvjek bolje ići na masu koliko toliko kontroliranu pa se nezamastiti nego biti ko svinja i onda raditi definiciju,jer definicija je puuuno teža od mase a zašto ne pripaziti na masi što unosiš da nemaš problema poslije,jer definicija iziskuje puno više financija!
          On koji nema nista, koji nece slagati blok po blok jer nema na što slagati... On treba jesti kao luđak...
          Druga je stvar kad si izdefkan, onda oprezno...

          Comment


          • #20
            Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

            Originally posted by ScuderiaBull View Post
            Kolega Watafakoviću, potpisujem. Vidjet ćeš mene dok krenem u masu nakon koje želim odraditi epičnu definiciju uz pomoć svih vas!

            "Nema nemogu, nema!"
            to je to druže, ljuta borba!
            Nema veceg gušta nego ljutu borbu sa samim sobom voditi, i pobijediti se na kraju

            Comment


            • #21
              Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

              Oću reći može ih se puno više tako pojesti(popiti) nego da ih ideš jesti na žlicu.
              Samelji ih u mlincu za kavu kao šta su ti rekli,dodaj vode,bananu,whey,malo meda i to je to.

              Comment

              Working...
              X