Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pozdrav

    Originally posted by Dida View Post
    Definitivno, doručak šampiona je fora za naučiti neke osnovne teorijske mehanizme djelovanja steroida, ali generalno bi ga trebalo zaobilaziti u što širem luku.
    Da, da)

    Comment


    • #17
      Re: Pozdrav

      Decki bez brige, danas u teretani sam se razgovaral s jednim deckom, i on mi kaze da uzmem slobodno Dianabol sam bez iceg al u minimalnim dozama, nekih 10miligrama, i samo puno jesti... al odustal sam od steroida, radje budem pare trosil na kreatin i whey, druga stvar je da se stim profi bavim onda bi bez razmisljanja se rokal u guzicu D

      Comment


      • #18
        Re: Pozdrav

        Originally posted by Pongii View Post
        Decki bez brige, danas u teretani sam se razgovaral s jednim deckom, i on mi kaze da uzmem slobodno Dianabol sam bez iceg al u minimalnim dozama, nekih 10miligrama, i samo puno jesti... al odustal sam od steroida, radje budem pare trosil na kreatin i whey, druga stvar je da se stim profi bavim onda bi bez razmisljanja se rokal u guzicu D
        ovaj je neki pametan, daj mi broj da ga kontaktiram radi savjeta..
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #19
          Re: Pozdrav

          Najprije treniraj 5-6 godina, nauči o prehrani i suplementima sve a onda stavi karte na stol i odluči dali se zelis bosti..

          Comment


          • #20
            Re: Pozdrav

            Ma nebudem se bockal, druga stvar da idem na natjecanje onda da... ne znam, al vjerojatno vecina vas zna za Peru Tomasa... ja sam snjim treniral 2 mjeseca i kao trebal me on trenirat za natjecanje al to je propalo...

            Comment


            • #21
              Re: Pozdrav

              Originally posted by Dragan86 View Post
              Najprije treniraj 5-6 godina, nauči o prehrani i suplementima sve a onda stavi karte na stol i odluči dali se zelis bosti..
              slazem se s tobom..

              u mom mjestu su se počeli klinci bockat.. krenili u teretanu vidjeli nabildane likove i htjeli bi odma na brzinu.. ne znam kak ce oni završit

              Comment


              • #22
                Re: Pozdrav

                ne znam kak ce oni završit
                Loše vjerovatno

                Comment


                • #23
                  Re: Pozdrav

                  Pozz pongii ovdje imaš dosta toga o AAS,pa tako i o dianabolu.

                  http://www.building-body.com/forum/f...-ostali-doping...
                  Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pozdrav

                    manite se coravog posla i kemije,imas dojam da se svi konektiraju na forum i odma tema o aas.

                    Pogledaj si sliku kad nisi treniro izgledo si ko ofinger(vjesalica) i pogledaj sad komad momka...sam deri po celiku prehrani i suplicima i puno prcaj,,i to ti je moj recept...zivi sretno.netrpaj se tabletama sve sto se cini dobro nosi i posljedice,,
                    a tom u teretani sto ima takve savjete potjeraj u picku materinu...,mislim slobodno se ti educiraj u tom si sad okruzenju i jednostavno nemozes biti glup po tim pitanjima al to ostavi tamo kasnije,,ima u tebi jos prirodnog napretka...

                    Comment

                    Working...
                    X