Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav

    Zovem se Tomislav, imam 19god. ,idem oko 9mj u teretanu i imam 86 kg, a visina je 187cm... nekidan sam se mjeril, BF 12%, a mišične mase 45%.
    Na forum sam došao da nešto naučim a najviše da se informiram o ASS tj. Dianabolu i tu se nadam da čete mi pomoći malo jer već danima visim na netu i čitam o tome i nisam našel ništ konkretno ono kaj me zanima.

  • #2
    Re: Pozdrav

    Evo slike kak sam prije izgledal, i kak sad izgledam



    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav

      A imaš na forumu sve o tome...pogledaj malo...ili pitaj konkretno šta te zanima.

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav

        A glupo mi je postavit pitanja, kad vec znam kakve odgovore budem dobil, tipa koristi search, vec je sve objasnjeno na forumu itd....

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav

          Pa kad bogami i je sve skoro tu.

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav

            Dobro je ovo Tomislave, vidi se napredak
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav

              odličan napredak samo tako nastavi

              Comment


              • #8
                Re: Pozdrav

                Jel to cudno da sam za tih 9mj dobil malo vise 10kg na masi ili imam visak testosterona??

                Comment


                • #9
                  Re: Pozdrav

                  Originally posted by Pongii View Post
                  Zovem se Tomislav, imam 19god. ,idem oko 9mj u teretanu i imam 86 kg, a visina je 187cm... nekidan sam se mjeril, BF 12%, a mišične mase 45%.
                  Na forum sam došao da nešto naučim a najviše da se informiram o ASS tj. Dianabolu i tu se nadam da čete mi pomoći malo jer već danima visim na netu i čitam o tome i nisam našel ništ konkretno ono kaj me zanima.
                  Poz Tomislave



                  nauči prvo da nije ASS nego AAS - androgeno anabolički steroidi.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozdrav

                    Ma znam al sam brzo pisal pa sam zeznul

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pozdrav

                      Nadam se Tomislave da si se dosao samo informirati o Dianabolua ne i da ćeš ga počet koristiti. Budci da treniras tek 9 mjeseci, nisi ni blizu mksimalnog potencijala, nemas jos no dovoljno godina da bi krenuo sa jednim od najopasnijih preparata. Nuspojave koje ti se mogu pojaviti su strahovite: opadanje kose, poremecaj funkcije jetre, rak prostate itd.

                      Ako ga ipak uzmes, uzmi ga u minimalnim dozama, 5 tjedana najvise i sa zastitom za jetru (Silimarin, Liv-52)
                      Baza je testosteron, ne uzimati Dianabol sam.
                      Ali buduci da ti je vjerojatno to prva kura preporucam samo testosteron od Galenike 500 mg tjedno...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pozdrav

                        Fini napredak samo tako dalje

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pozdrav

                          Ako te interesira bilo šta od stereoida najbolje si procitaj knjigu Doručak šampiona, tamo ces saznat sve..

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pozdrav

                            Vene, doručak šampiona je stara knjiga koja informativno daje dosta toga o steroidima ali tablice su dno dna. Recimo u jednoj tablici pise da se uzima sam decadurabolin sa winstrolom.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pozdrav

                              Definitivno, doručak šampiona je fora za naučiti neke osnovne teorijske mehanizme djelovanja steroida, ali generalno bi ga trebalo zaobilaziti u što širem luku.
                              Originally posted by magarac
                              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                              dzaba mu sve

                              Comment

                              Working...
                              X