Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ja u kratko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja u kratko

    Imam 26 god. Počeo trenirat prije 3 mjeseca, bavio se sportom od 7 god, najviše hrvanjem nekih 6 godina a ostalo je bilo nogomet i košarka pa se prebacio u teretanu do 19 godine tu je usljedila velika pauza do 26 godine gdje sam uspio dobit na jako nekvalitetnoj masi i to doguravši na 122,5 kg nakon silnih ružnih iskustava i neugodnih situacija odlučio sam to promjenit shvatio sam da "imam masu još mi treba definicija" ....

    Uglavnom za 3 mj vježabanja skinuo sam 24 kg pio sam malo wheya sa bcaa da usporim razgradnju mišića kg su malo sporije išli kada sam počeo da ih pijem cilj je ostvaren.

    Za one koji možda budu ovo čitali u želji da smršave ukratko ; koristio sam L-karnitin 45 min prije treninga, jabuka svako jutro sa dvije čaše vode na tašte, proteini+bcaa samo nakon treninga nikako prije i pred spavanje sa mljekom radi sporije razgradenje tokom noči, jesti ugljikohidrate samo do 16 h kasnije jesti nikako ili jako malo ali samo proteina u siru,jajima itd. Izbaciti kruh, ulje SOKOVE obavezno.......

    Sada počinjemo radit na hipertrofiji pošto su do sada bili jako brzi i agresivni cirkularni treninzi pa sam se prijavio na forum da vidim kakve su situacije sada sa dozvoljenim dodatcima i preparatima koji se nude na tržištu jer kada sam ja sa 19 išao trenirat situacija bila malo drugačija i mnoge od ovih proizvođača nisam vidjeo a kamoli još toliko proizvoda u ponudi.


    Vidjeo sam mnogo tema o kratinu ali niti jednu koja je zavrsila kako treba a da se nije ubacio monohidrat o kojom se raspravlja na svakoj temi, zanimaju me iskustva sa ostalim kreatinima jer mi se monohidrat ne svidja...
    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

  • #2
    Re: Ja u kratko

    Pozdrav Draven!

    Svaka cast za 24 kg.Sve je skoro moguce uz volju i strpljenje.

    Samo "pici"

    Comment


    • #3
      Re: Ja u kratko

      Poz..............

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Ja u kratko

        Originally posted by Draven View Post
        Za one koji možda budu ovo čitali u želji da smršave ukratko ; koristio sam L-karnitin 45 min prije treninga, jabuka svako jutro sa dvije čaše vode na tašte, proteini+bcaa samo nakon treninga nikako prije i pred spavanje sa mljekom radi sporije razgradenje tokom noči, jesti ugljikohidrate samo do 16 h kasnije jesti nikako ili jako malo ali samo proteina u siru,jajima itd. Izbaciti kruh, ulje SOKOVE obavezno.......
        Ovo je možda dobro za mršavljenje, ali razlika između mršavljenja i definicije-skidanja sala je ogromna, tak da ovo ne valja baš za definiciju.
        Ne defki treba ići cca 3g P po kg i i naravno P u svakom obroku.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Ja u kratko

          A i napisao sam mršavljenje a za ovu uzrečicu "imam masu treba mi samo definicija" je prepis jedne šale od mog prijatelja koji ima mnogo viška kg pa da svede na šalu to što mu netko kaže da je debel s tim se je branio....

          Svakako meni je cilj bio da ostane nesto i mišićne mase pa sam uzimao whey jer kako sam pratio na svakih 300 gr masnoće koje sam ja gubio na dnevnoj bazi izgubio bih 100 gr mišića to su neke mjere koje sam čitao po netu na više mjesta i shvatio da kada sam uzeo whey sporije sam gubio kg ali i kvalitetnije , želio sam smanjiti efekat gubljenja mišićne mase što smatram da sam uspio jer ne želim ici ispod 95 kg....

          P.S da se razumijemo nije se to očitavalo na vagi svagi dan ali ako izračunam dane treninga sa izgubljenom kilažom dobijam izgubljenih 300 gr po danu.


          Nego gdje da postavim pitanje i kad mogu temu o kreatinu polihidratu ili da li me možete uputit na neku temu gdje su ljudi iznjeli svoje mišljenje i iskustva ali samo ne opet o monohidratu........??????
          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

          Comment


          • #6
            Re: Ja u kratko

            Pa pitaj tu...
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #7
              Re: Ja u kratko

              Kreatin polihidrat iskustva i napredak????

              Svjdedoci smo danas da jako puno prizvoda hvale i opisuju kao bogomdane praškove za velike stvari a na kraju dobijes dobar proljev sa izvinjenjem pa me zanima šta ste probali i kakva su vaša mišljenja..... Nisam ljubitelj monohidrata posebno ne sada kada kako kažu su napravili mnogo bolje, kvalitetnije i raznovrsne kreatine koji bi trebali dati dugoročnije rezultate pa da vidimo .....
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • #8
                Re: Ja u kratko

                Kreatin polihidrat iskustva i napredak????
                "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                Comment


                • #9
                  Re: Ja u kratko

                  Pa evo ukratko, ja nisam nikada imao nikakvih želučanih ni sličnih problema sa kreatinom.
                  Par puta sam ga uzima, uvijek sa punjenjem i znalo me dobro oprat ali tek nakon 15 - 20 dana bi osjetio značajnu razliku. Generalno mislim da nije vrijedan zajebancije jer ionako stvara lažnu sliku o snazi a kada ga se prestane uzimat sve se više manje vraća na staro.

                  Ove nove vrste creatina dolaze večinom s NO boosterima i uzimaju se samo prije treninga. Nekada znaju isto dobro oprat ali što sam stariji dajem više prednost dobrom obroku i šalici kave prije treninga.

                  Najbolje ti je da sve sam isprobaš i dođeš do zaključaka.
                  Znoj štedi krv

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ja u kratko

                    Originally posted by kingpin View Post
                    Pa evo ukratko, ja nisam nikada imao nikakvih želučanih ni sličnih problema sa kreatinom.
                    Par puta sam ga uzima, uvijek sa punjenjem i znalo me dobro oprat ali tek nakon 15 - 20 dana bi osjetio značajnu razliku. Generalno mislim da nije vrijedan zajebancije jer ionako stvara lažnu sliku o snazi a kada ga se prestane uzimat sve se više manje vraća na staro.


                    Ove nove vrste creatina dolaze večinom s NO boosterima i uzimaju se samo prije treninga. Nekada znaju isto dobro oprat ali što sam stariji dajem više prednost dobrom obroku i šalici kave prije treninga.

                    Najbolje ti je da sve sam isprobaš i dođeš do zaključaka.
                    ^ This! __________^
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ja u kratko

                      Slažem se sa tim da ima načina da se i prirodnim putem digne veča konkretnost na treningu ..... Ja inače nemam problema sa tim ušao sam u dobru formu i imam veliku volju posebno nakon izgubljenih kg usput motoviramo jedni druge po malo i natjecajuci se rezultata ima. Monohidrat mi se ne svidja jer velik pad snage i te mase koji si dobiju od njega zna djelovat psihički veoma negativno tako da sam čuo za ove nove stvari koji bi trebali dati manje mase ali više tvrdoće i jako malen gubitak na kraju jer nije samo navlačanje vode ......

                      Samo nekako je malo ljudi koji su probali to ili je sve varka trgovaca o novim kratinima pa nitko i ne želi pričati o tome... ovaj koji sam ja kupio nije booster kao ostali nesto malo taurina ostalo su sve kreatini drugaciji je sastav od ostalih stvari koje se nude kao mješavina kratina....
                      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ja u kratko

                        Kratko pitanje, odakle ti nick?
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ja u kratko

                          Po pitanju vidim da već znaš -LOL-
                          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ja u kratko

                            Originally posted by Draven View Post
                            Po pitanju vidim da već znaš -LOL-
                            Hehehe, ima nas i ovdje "gamera"...
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ja u kratko

                              A igrao sam to neko vrjeme imao sam slobodnog vremena pa da ne hodam i trošim lovu igrao sam to .... Zaraza živa
                              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                              Comment

                              Working...
                              X