Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alo ekipa :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alo ekipa :)

    Eto i mene pa da se predstavim.
    Moje ime je Robi,imam 26 godina,visina 173 i težina 60-61 kg.
    Tu kilažu imam već godinama i ona se ne miče. Inače hobi mi je sportsko penjanje.
    Osobno mislim da sam premršav pa sam prije nekih mjesec i pol odlučio tome stati na kraj. Uzeo sam si neki ganier i počeo doma sa osnovnim vježbama,čisto da se dovedem u neku kondiciju prije teretane,tako da sam sada već dva tjedna u teretani. Nakon šta sam popio gainer nisam dobio ništa na masi,to sam si i sam kriv jer nisam shvatio ozbiljno koliko je važna i pravilna prehrana uz suplemente,a uz to hebe me i moja konstitucija.
    Prije nisam nikada doručkovao odmah nakon šta sam se probudio nego tek 2-3 sata nakon buđenja,nisam imao apetita. Zadnja dva tjedna sam malo poradio na prehrani,pogotovo na doručku,sada jedem odmah kad se probudim.
    Još uvjek nisam dobio na masi ali zato izgledam bolje nego prije,osjećam se fenomenalno od kada vježbam,lakše se budim i lakše odradim dan na poslu.
    Odustao sam od gainera,te sam si uzeo whey pa si sada sam radim nekakav gainer (whey,zobene,maslac od kikirikija,voće i mljeko) i puno mi ga je lakše piti nego gainer,a i ukusniji je. Nakon vježbanja whey + dex,i prije spavanja posni sa rajčicom i malo maslinovog.
    Teško dobivam na masi ali ne odustajem. I vidim i rezultate sa teretanom,barem šta se izgleda tiče.

    PS. ako treba mogu stavit i sliku svog torza pa da mi date kakav savjet ili kritiku.

    LP

  • #2
    Re: Alo ekipa

    Pozdrav Robi, prelistaj cijeli forum, jer nisi prvi a ni zadnji koji ima probleme s dobivanjem mase.
    Tako da ces sigurno naći i neko rješenje za sebe, a ukoliko ne nađeš samo pitaj, tu smo da pomognemo.

    Comment


    • #3
      Re: Alo ekipa

      pozz....

      Comment


      • #4
        Re: Alo ekipa

        Pozdrav

        Comment


        • #5
          Re: Alo ekipa

          Bok Robi!

          Slobodno pukni par slika, pa ćemo ti reći gdje treba poraditi.
          A noge ni slučajno nemoj zapostavljat!
          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

          http://www.facebook.com/adoni.costo
          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

          Comment


          • #6
            Re: Alo ekipa

            Poz Robi

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Alo ekipa

              Hvala na dobrodošlici.

              Evo slika,koja je fotkana prije nego šta sam krenuo u teretanu,tj. mjesec dana nakon šta sam kod kuće vježbao (sklekovi,leđnjaci,trbušnjaci,čučnjevi...) neke osnovne vježbice.
              trip2.jpg

              Budem kasnije stavio još koju frišku sliku,samo da mi cura donese fotić s posla.

              Edit: Znam da nesmijem zapostavit noge,jer su mi one i najveći problem,tako da radim i na njima.

              Comment


              • #8
                Re: Alo ekipa

                evo još jedna slika,fotkana prije 10 min.. tripdanas.PNG

                komentari??

                Comment


                • #9
                  Re: Alo ekipa

                  Jako dobro,samo nastavi ovo je odlicna podloga..
                  Za tvoju kilazu odlican izgled,sad samo jos malo mase nabaci i to je to

                  Comment


                  • #10
                    Re: Alo ekipa

                    Tnx.
                    E masa,masa,nekako to meni sporo ide ali ok,barem sad jedem puno više i zdravije nego prije. Nikakav junk food ne ulazi u mene,jedino pojedem neki sendvič za marendu i voće jer radim terenski posao pa nemogu ništa drugo. A ostalo je samo kuhano. S obzirom da vježbam tek nekih mjesec i pol,zadovoljan sam rezultatima.
                    Sada mi ponestaje wheya pa moram uzeti novi,odlučio sam da ću koristiti proizvode od Optimum nutrition jer ih dosta ljudi preporučuje.
                    Mislio sam uzet whey,kreatin i kazein za prije spavanja (pošto mi malo teže ide posni sir). I to bi bilo to. Ali slobodno mi preporučite još nešto od suplementa pored toga,ako je potrebno. Pozdrav.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Alo ekipa

                      Bit ce to odlicna kombinacija,rezultati ce doci,neka treninzi budu maximalno odradeni.
                      Bitno je samo da unosis vise kalorija nego sto potrosis,probaj unositi malo vece kolicine hrane.
                      Moras biti u kalorijskom suficitu za 200-300 kalorija

                      Comment


                      • #12
                        Re: Alo ekipa

                        Pozdrav. Samo da javim kako ide. Za sada sam dobio nekih 3 kg,tako da sam trenutno na 63+ kg. Nije neki ogroman napredak ali je ipak napredak. Iskreno,mislim da nikad nisam išao preko 61 kg. I nadam se da ću do 6 mjeseca nekako dogurati na 70 kg. Evo i par slika,neznam dali se baš vidi neka razlika ali bolje nego prije je. Slobodno bacite koji komentar.
                        Peace.
                        trip1.PNG
                        trip2.PNG
                        trip3.PNG

                        Comment


                        • #13
                          Re: Alo ekipa

                          Obavezno poradi na ramenima... ovako i neznam da ih imas od ''trapezčine''
                          3 kg kazes? Nekako mi se djelujes ohoho masniji nego na proslim slikama ali ajde...defkat ces se kad vrijeme dode.
                          Pripazi malo na prehranu, cini mi se da si u suficitu s smecem od hrane. Pozz..

                          Comment


                          • #14
                            Re: Alo ekipa

                            Originally posted by WTF View Post
                            Obavezno poradi na ramenima... ovako i neznam da ih imas od ''trapezčine''
                            3 kg kazes? Nekako mi se djelujes ohoho masniji nego na proslim slikama ali ajde...defkat ces se kad vrijeme dode.
                            Pripazi malo na prehranu, cini mi se da si u suficitu s smecem od hrane. Pozz..
                            Ok,budem poradio,hvala na savjetu.
                            Yep,3 kg,a dobro možda izgledam masniji ali kasnije ćemo poradit i na tome.
                            Kako si zaključio da sam u sulficitu sa junkom??
                            Jer baš pazim na prehranu i jedem puno manje junka nego prije.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Alo ekipa

                              Pa 3 kg nije puno a pogledaj trbuh prije i sad. Tonus se puno zamaglio za svega 3 kg.
                              Pazi jos vise na prehranu, jedi čišće i češće.

                              Comment

                              Working...
                              X