Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evo i mene.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i mene.

    Pozdrav svima, evo drago mi je sto sam se i ja konacno ukljucio u ovu zajednicu pa da se predstavim posto sam i vec otvorio jednu temu sa par glupih pitanja...
    Prije svega zovem se Ivan i imam 18 godina. Zavrsio sam srednju ugostiteljsku i bavim se prodajom (T-COM predstavnik i odjel prodaje)...Znam, nije u struci ali bas zbog skole mi kuhanje nije strano.
    Dolazim iz opcine Bistra, prsten grada Zagreba...Vise bi rekao 'vuko***ina' i jedva cekam da se odselim iz tog mjesta.

    Forum pratim duze vrijeme i tu pronalazim odgovore na svoja pitanja te sam se ovdje i registrirao da mi bude lakse pratiti i ukljucit se u raznorazne teme.
    Genetski sam jako nizak i mislim da vise necu dobit ni centimetara a da stvar bude jos gora, ektomorf sam i jako sam mrsav. Otac i majka su mi niski, otac ima izmedu 165 i 172 uvrh glave a majka 160, pa cak i manje. Ja sam ko svoj otac, centimetar vise ili manje nizi od njega a zavidno uzi u ramenima dok je on dosta sirok i okrugao.
    Zao mi je sto moram reci da imam izmedu 55 i 60 kilograma. Krivim prvobitno sebe i svoj ubrzani metabolizam i sto se bas nista ne prima, ali ko sto sam rekao 'krivim prvobitno sebe' je to sto se nikada sportom nisam bavio i jedan rucak mi je bio dovoljan skroz do veceri prije spavanja jer sam bio ko mladi ovisan o igricama i nikada nisam jeo. Preskakao sam cak i dorucak, malo sam spavao i slabo se kretao. Prije 6 mjeseci sam vjezbao i dizao utege doma, imam 8 komada koluta po 2KG i mogu se dodavat i oduzimat. Samo s tim vjezbam i prsa i bicepse i tricepse, tu su i trbusnjaci i sklekovi i mislim da ce mi to biti uskoro pre malo i da cu trebat kupit jos il teretanu upisat s obzirom da mi je uteg od 8KG prakticki NISTA!
    Bas zbog toga sto sam mrsav, bicepsi mi se jako isticu. Njih sam uvijek znao i vjezbat jedno vrijeme al brzo prestanem i ulijenim se pa sve padne u vodu, opet prestanem jest i td.
    Svi misle da "dizem" al nije istina, samo sam mrsav i nikakve snage nemam. Cuo sam da se na nizim muskarcima to vise poznaje i lakse je doc do zeljenog izgleda...To i ja mislim al opet, misici su ko prokleti puzevi.
    Rebra mi se uzasno vide, prsa ni nemam, niti komada sala uopce...Laktovima mogu piknut nekog...
    No dobro, ugl...jako sam mrsav, ne anoreksican. Mogu postici to sto zelim da se DRZIM pravilne prehrane i VJEZBANJA ali se brzo ulijenim il mi se neda i nadem zabavu ili u curi (zbog koje isto jela preskacem - zalosno) ili u kompjuteru i igranju sugavih igrica, a o poslu da ne pricam, ne jedem po 5 sati...
    Krivim sebe i od sada je stvarno dosta i zelim se pogurat i napravit nesto od svog tijela...Iskreno bi radije da sam debeo jer mislim da se udebljat nikad necu, stoga idem pocet sa svojim programom, promijenit svasta i prezderavat se i vjezbat svakodnevno, uskoro cu i slike dodat...
    Mjere nemam nikakve, bilo bi me pre sram to postat ovdje ali eto, nadam se da je ovo "ukratko moj opis".
    Ovdje sam jer ko pocetnik imam svasta za naucit i nadam se da cu uspijet u svemu sto zelim bas uceci od nekoc davnih pocetnika.

  • #2
    Re: Evo i mene.

    Pozdrav i sretno... (p.s nisam procitao post, predug mi)

    Comment


    • #3
      Re: Evo i mene.

      A ja se potrudio ... =/
      Hvala ^^

      Comment


      • #4
        Re: Evo i mene.

        Originally posted by Puzy View Post
        A ja se potrudio ... =/
        Hvala ^^
        salim se ja, neka si brate svaka cast.

        Comment


        • #5
          Re: Evo i mene.

          nađi si dobru motivaciju i uspjet ces

          Comment


          • #6
            Re: Evo i mene.

            Sretno ti, samo nemoj odustajati nakon nekog kratkog roka, nista se ne moze postici preko noci.

            Comment


            • #7
              Re: Evo i mene.

              Poz Ivane

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment

              Working...
              X