Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bok svima :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bok svima :)

    Pozdrav ljudi, zovem se Stjepan, imam 19 godina i iz Siska sam.

    visina:180cm
    težina:63kg(trenutno)

    Uvjeta za treniranje baš i nemam kao ni novaca za teretanu, obično doma vježbam na razne načine.

    Moj osnovni problem je što imam jake želudčane kiseline. Nemam brzu probavu nego sva hrana koju pojedem, a jedem stvarno mnogo-sve to ishlapi. Pa sam se registrirao na ovaj forum da pročitam ako ima spasa tome, da mi date pokoji savjet i tako.

    Od sportova sam do prije godinu dana trenirao rugby... eto toliko od mene za sada nadam se da sam dobrodošao. Pozdrav

  • #2
    Re: Bok svima

    Pozdrav!

    Veliš, hrana ishlapi?

    Ajde napiši jedan primjer svog jelovnika, što pojedeš u danu (primjera, što si pojeo jučer ili prekjučer...)?
    Sve komplet, od zajutraka (doručka) do večere (i ako ti nije bed da napišeš i količinu...recimo: "200g pilećih prsa, 3 šnite kruha, 200g krumpira...bla bla bla...).
    Pa da vidimo mi zašto je to ishlapilo
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #3
      Re: Bok svima

      Poz Stjepane



      vjerojatno malo jedeš a misliš da puno jedeš.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Bok svima

        pa da..svaki ektomorf tvrdi da puno jede,a ne jede ni približno dovoljno..pozz!

        Comment


        • #5
          Re: Bok svima

          Originally posted by ScuderiaBull View Post
          Pozdrav!

          Veliš, hrana ishlapi?

          Ajde napiši jedan primjer svog jelovnika, što pojedeš u danu (primjera, što si pojeo jučer ili prekjučer...)?
          Sve komplet, od zajutraka (doručka) do večere (i ako ti nije bed da napišeš i količinu...recimo: "200g pilećih prsa, 3 šnite kruha, 200g krumpira...bla bla bla...).
          Pa da vidimo mi zašto je to ishlapilo
          Neka modovi/admin ne zamjere što odgovaram ovdje, ali ne znam gdje bih trebao

          Ne mogu reci npr 200g jer nikada ne pazim na to...mogu jedino onako seljački objasniti šta sam jućer jeo.
          Dakle dosta često mi se dogodi da se tokom noći budim jer sam gladan, tako sam jućer pod 45 narezao pola deblje kobasice, 2 šnite kruha i čaša mlijeka. Ujutro je oko 7-8 sati dorucak, a to ukljucuje obicno 4 šnite paštete, pekmeza, meda(nešto od toga) i uz to obavezno ide čaša kave, čaja, nekog vocnog soka(ne pijem gazirane), mlijeko itd...
          Oko 10 sam pojeo čokoladu i oko 12 kompot od breskvi koliko se sjecam. Negdje oko 15h sam rucao (tanjur juhe, cijeli tanjur pomfrita, mesa ni sam ne zanm koliko, 3-4 krastavca, kruha).
          E onda sam napravio pauzu i bio sam sit sve do 19-20h kada sam pojeo 10-ak palacinki...

          to bi bilo to za jucer, ne kazem da sam u pravu ali isao sam zbog toga na pretrage, vadio krv i doktor mi je rekao da je sve u redu i da vjerojatno imam jače želudčane kiseline...
          Dakle u zadnje vrijeme mi se neda jednostavno trenirat(osobito jer je hladno), ali opet ne dam se uljeniti toliko. Odem 2 put u tjednu pa trcim pola sata, napravim 100-200 sklekova, trbusnjake malo i tako...

          btw "ektromorf" je naziv za nekog tko je "newbie" na forumu ili...?

          Comment


          • #6
            Re: Bok svima

            Ektomorf-grada tijela-ukratko-mrsava osoba koja tesko dobija kg.
            Ti jedes MALO, i nekvalitetno. Imas svega jedan posten obrok s proteinima-taj rucak s mesom itd.umjesto njih 4,5,6...
            Trening- to sto radis nije ni priblizno treningu koji ce potaknuti rast misica.
            Prouci malo za pocetak ovo sto je tu napisano pa ako sto nije jasno pitaj
            http://www.building-body.com/forum/t...odaci-prehrani
            MYPROTEIN

            Comment


            • #7
              Re: Bok svima

              Može, hvala

              Comment

              Working...
              X