Announcement

Collapse
No announcement yet.

bok svima :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bok svima :)

    evo da se predstavim svima..
    imam 22 godine, visok sam 185 cm, tezina 86 kg...
    poceo sam nedavno s vjezbanjem kod kuce.. nisam izabrao teretanu iz razloga jer nemam vremena (faks, posao svaki dan), ali i jer nemam plan nabildat se ekstremno.. htio bih postici neke rezultate ipak.. naime, ovo bi bila odgovarajuca kilaza na moju visinu, jel.. tak da planiram definirat malo to.. problem mi je gornji dio tijela.. jer noge imam dosta jake (od nogometa koji sam igrao po cijele dane.. hehe)... problem su najvise ruke, jer nemam snage bas u rukama, a i nije mi ih vise lijepo ni vidjet kad stanem pred ogledalo.. htio bih da se vidi malo biceps, da se vide ramena, leda.. kazem, nista previse, al vidim po sebi cim pocnem vjezbat da se i bolje osjecam... htio bi i malo trbuh izravnat.. nisam debeo.. nisam to nikad ni bio (cak sam bio i previse mrsav u srednjoj na primjer.. al sad mi je kilaza taman, eventualno skinut kilu-dvije jos.. al volio bih kad bi vjezbanje urodilo plodom, pa da se to vidi i na trbuhu..
    da zakljucim... citajuci postove ovdje napravio sam si program vjezbanja, kupio sam bucice, sipku, a ravnu klupu mi dao bratic tak da je dobro doslo.. kupio sam i whey protein, prilagodio prehranu kolko god sam mogao (malo je zeznuto sve po propisima koje si zadas kraj ovak brzog tempa zivota svaki dan.. faks-posao-kuca), al trudim se.. necu vise ulazit u detalje.. za to ima predvidenog prostora tu po forumu, pa se nadam vasoj pomoci i naravno savjeta na temelju iskustva..

  • #2
    Re: bok svima

    Poz i tebi



    nabildati se ekstremno ne možeš i da hoćeš, tako da se toga ne moraš bojati.
    Što se tiče kilaže po meni je za tvoju visinu minimalna kilaža oko 95 kg. Ja sam visok 172 i sa manje od 82 kg se osjećam nekako mršavo.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: bok svima

      Originally posted by kelly View Post
      Poz i tebi



      nabildati se ekstremno ne možeš i da hoćeš, tako da se toga ne moraš bojati.
      Što se tiče kilaže po meni je za tvoju visinu minimalna kilaža oko 95 kg. Ja sam visok 172 i sa manje od 82 kg se osjećam nekako mršavo.
      ma da? ja to kazem jer znas kak se uvijek govori da ak si visok 175, idealno je 75 kg...tj isto je i za moju visinu.. nisam imao pojma da bi trebao imat vise kg.. necu pitat ovdje povecanju kilaze i prehrani, posto sam napravio drugu temu vec, al bi mi svaki savjet dobro dosao

      Comment


      • #4
        Re: bok svima

        - mislim da bi njemu bilo dosta 85-86kg na svoju visinu ali kada bi to bilo definirano,gledaj ogledalo a ne vagu! I ti kelly da se definiras na svojih 72kg kada bi imao 80 dobri kila bio bi odlican!

        Comment

        Working...
        X