Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav!

    Nakon dugo vremena kojeg sam proveo citajuci sve zanimljive teme na ovom forumu odlucio sam se i uclaniti.
    Pa eto da vas sve pozdravim i malo se predstavim. Iz Zagreba sam i imam 18 godina, aktivan sam u teretani oko 8 mjeseci i to bas da treniram relativno kako spada. Inace sam uvijek bio aktivan u necemu, ali nikad nisam bio previse zainteresiran bas nekim pojedinim sportom. Mislim da je teretana bila ljubav na prvi pogled. Koji put izgubim motivaciju, ali uspijem se ponovno dic i krenut dalje. Volio bih cuti neke vase savjete u vezi plana prehrane i treninga. Inace ako me budete pitali za plan prehrane odgovor je jednostavno ga nemam. Hvala! i nadam se da cu uz vas do boljih rezultata.

  • #2
    Re: Pozdrav!

    Dobrodošao!

    Ok, prvi savjet:
    Složi si plan prehrane.
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav!

      Pozdrav

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav!

        Originally posted by Mali od palube View Post
        Nakon dugo vremena kojeg sam proveo citajuci sve zanimljive teme......Volio bih cuti neke vase savjete u vezi plana prehrane i treninga...

        Lazes,80% ovog foruma zauzimaju teme o prehrani i treningu jer naravno to su osnove.Da si uistinu procitao, nebi pitao to.U gornjem desnom kutu imas trazilicu,tu ukucaj sto ti treba.Potrazi malo,odvoji dan, dva da naucis osnove pa tek onda ako budes trebao neke dodatne savjete javi se ovamo
        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav!

          Ne lazem nego jednostavno ne kuzim kad svi napisu obicno kako igleda jedan njihov dan prehrane, ja bih volio znati kako jesti cijeli tjedan jer ne cini mi se bas da bih uspio svaki dan isto, a osim toga svako kaze nesto drugo. Htio bih dobiti savjete ili ako neko ima cijeli plan da ga podijeli ako moze haha neiskusan sam u tome pa zatom, a ne uzimam suplemente vec samo obicnu hranu. A i pretezito sam citao ne teme s foruma vec sa stranice clanke.
          Last edited by Mali od palube; 07-10-13, 23:26.

          Comment


          • #6
            Re: masa

            Ako bi netko bio tak dobar pa mi rekao koliko je optimalno serija, ponavljanja i vjezbi po misicnoj skupini za dobivanje mase? i jos malo podataka visok sam oko 172 i imam 65 kg, 15% masti i 4% visceralne masti. I koliki bi trebao biti odmor izmedju serija citao sam da je oko 1min.

            Comment


            • #7
              Re: masa

              Originally posted by Mali od palube View Post
              Ako bi netko bio tak dobar pa mi rekao koliko je optimalno serija, ponavljanja i vjezbi po misicnoj skupini za dobivanje mase? i jos malo podataka visok sam oko 172 i imam 65 kg, 15% masti i 4% visceralne masti. I koliki bi trebao biti odmor izmedju serija citao sam da je oko 1min.

              To nitko nezna osim tebe samog, svak je razlicit......meni je za npr. leda optimalno 15 serija, tebi mozda treba vise/manje

              Comment


              • #8
                Re: masa

                Pitam zato sto svako pise razlicito obicno se vrte brojke oko 3 vjezbe po misicnoj skupini s 3-4 serije s 10-12 ponavljanja u seriji. Svejedno hvala na odgovoru

                Comment


                • #9
                  Re: masa

                  Originally posted by Mali od palube View Post
                  Pitam zato sto svako pise razlicito obicno se vrte brojke oko 3 vjezbe po misicnoj skupini s 3-4 serije s 10-12 ponavljanja u seriji. Svejedno hvala na odgovoru
                  Ako si pocetnik ponavljanja se vrte od 6-10 a vjezbe npr za leđa 3-4 prsa 3 ramena 3 bic i tris po 2 eto to je otp a serija 3-4 znaci sve sto vise treniras povecavas broj vjezbi.... uvodis super setove opadajuce setove..samo polako a optimalno za dobivanje mase uz ovo sve je suficit sa kalorijama i dovoljna unos proteina pozz

                  Comment

                  Working...
                  X