Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav !

    Bok ljudi, nova sam na forumu, imam 20 godina, visoka sam 180, imam 61 kg, cilj mi je prvenstveno učvrstiti tijelo, guzu, noge posebno pošto je ostatak tijela ok, eventualno skinuti koju kilicu (3-4, ne previše) tj. istopiti suvišne masne naslage, riješiti se celulita i tako to. Inače, mislim da imam dobre genetske predispozicije za imati super tijelo jer si i sad dobro izgledam, samo eto, malo sam "opuštenija" nego inače.
    9 godina sam se bavila plivanjem, prekinula zbog bolesti i naglo nabila 10 kila u tih 2 mjeseca, sad već 2-3 godine nisam radila ništa konkretno (ples tu i tamo ili neko samoinicijativno vježbanje) i krenuh u teretanu doslovno prekjučer, frend me uputio na forum i svaki savjet je dobrodošao

  • #2
    Re: Pozdrav !

    Pomalo citaj forum, posebno ovu sekciju http://http://www.building-body.com/...BEno-i-osnovno, ako ima nejasnoca, pitanja mozes postavit odma u toj temi, ili ako je nesto nevezano, u CHAT temama, tu su ljudi u pravilu najaktiivniji.

    Ne znan o kakvom skidanju kila pricas, ja bi na tebe nabacia jedno 10 kila misica pa bi mi bila pravi bomboncic od 180...

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav !

      Poz



      na skidaj ništa nego nabaci koju kilu.

      http://www.building-body.com/fitness...ybuilding.html
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav !

        Ma nista drasticno, samo sam navikla na takav izgled, oduvijek sam zapravo bila "mrsavica", iako, ovo debljanje mi nije lose doslo jer sam dobila guzu hahah, samo, ne bih isla dalje od toga, bitnija mi je kondicija i zdravo tijelo nego nekakva brutalna misicna masa, to ostavljam vama deckima

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav !

          Ne brini, na tu visinu sa 70kg neces bit nikakva zvijer... A kad dodjes do toga, vidit ces da je to skroz ok, pogotovo ako lipo podebljas noge i guzu.

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav !

            Originally posted by Johanna View Post
            Bok ljudi, nova sam na forumu, imam 20 godina, visoka sam 180, imam 61 kg, cilj mi je prvenstveno učvrstiti tijelo, guzu, noge posebno pošto je ostatak tijela ok, eventualno skinuti koju kilicu (3-4, ne previše) tj. istopiti suvišne masne naslage, riješiti se celulita i tako to. Inače, mislim da imam dobre genetske predispozicije za imati super tijelo jer si i sad dobro izgledam, samo eto, malo sam "opuštenija" nego inače.
            9 godina sam se bavila plivanjem, prekinula zbog bolesti i naglo nabila 10 kila u tih 2 mjeseca, sad već 2-3 godine nisam radila ništa konkretno (ples tu i tamo ili neko samoinicijativno vježbanje) i krenuh u teretanu doslovno prekjučer, frend me uputio na forum i svaki savjet je dobrodošao
            di? koji klub?

            ako nije tajna
            ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav !

              Originally posted by Bobby Sands View Post
              di? koji klub?

              ako nije tajna
              Medveščak pa ZPK.

              Comment


              • #8
                Re: Pozdrav !

                Originally posted by Maximus1950 View Post
                Ne brini, na tu visinu sa 70kg neces bit nikakva zvijer... A kad dodjes do toga, vidit ces da je to skroz ok, pogotovo ako lipo podebljas noge i guzu.
                Hh 70 ne dolazi u obzir, been there done that - didn't like it. Meni bi ti svih tih 10 kila otislo u dupe i bedra i onda bi izgledala neproporcionalno, cak i ako sve ful ucvrstim jer mi je gornji dio tijela nikakav naspram donjeg. Plus, brijem da bi mi i strukic otisao s tih +10.

                Comment


                • #9
                  Re: Pozdrav !

                  Ma možeš ti odlično izgledati i sa svojom trenutnom kilažom samo da odradiš rekompoziiju - znači 3-4 kg mišića više i isto toliko kg masti manje...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozdrav !

                    Originally posted by Johanna View Post
                    Meni bi ti svih tih 10 kila otislo u dupe i bedra i onda bi izgledala neproporcionalno, cak i ako sve ful ucvrstim jer mi je gornji dio tijela nikakav naspram donjeg. Plus, brijem da bi mi i strukic otisao s tih +10.
                    Pozz!

                    Baš to što si napisala se neće dogoditi ako imaš dobar trening..sa cca 5-6 kg više bi taman popravila i gornji i donji dio..samo je bitno da to budu mišići, a ne salo..znači trebaš biti u laganom suficitu, jesti pravilnu hranu i zvjerski odrađivati treninge..
                    Simplify.

                    There are no shortcuts to any place worth going.

                    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                    HARDER.


                    Comment


                    • #11
                      Re: Pozdrav !

                      Originally posted by simba1 View Post
                      Ma možeš ti odlično izgledati i sa svojom trenutnom kilažom samo da odradiš rekompoziiju - znači 3-4 kg mišića više i isto toliko kg masti manje...
                      Now you're talking ! To mi i je neki cilj, zapravo ne brijem previse na gubljenje kilaze, ali to, da, misici umjesto sala

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pozdrav !

                        Originally posted by gavranka View Post
                        Pozz!

                        Baš to što si napisala se neće dogoditi ako imaš dobar trening..sa cca 5-6 kg više bi taman popravila i gornji i donji dio..samo je bitno da to budu mišići, a ne salo..znači trebaš biti u laganom suficitu, jesti pravilnu hranu i zvjerski odrađivati treninge..
                        Eh da, pravilno jesti. Nije da inace jedem junk, zapravo se poprilicno zdravo hranim rekla bih, ali vjerojatno sve u krivo doba dana. Ne znam kad sta treba jesti. Cula sam da je ujutro zdravo jesti zobene, ja sam kupujem neki mix tih zitarica i to mi za sad funkcionira. Samo, kako, sta poslije ?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pozdrav !

                          haha mislim da je muski dio foruma upravo dobio omiljenog clana
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pozdrav !

                            Pozdrav i samo naprijed! Treba zategnuti tijelo prije ljeta!

                            Edit: da, zobene ujutro jedes, popdne laganini pileca prsa i povrce, međuobrok ides neki panin ili voce, vecera isto, piletina ili malomasna govedina i posni pred spavanje ili mozes njega i za veceru
                            Last edited by Toorop; 23-01-14, 18:52.
                            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pozdrav !

                              Originally posted by Toorop View Post
                              Pozdrav i samo naprijed! Treba zategnuti tijelo prije ljeta!

                              Edit: da, zobene ujutro jedes, popdne laganini pileca prsa i povrce, međuobrok ides neki panin ili voce, vecera isto, piletina ili malomasna govedina i posni pred spavanje ili mozes njega i za veceru
                              Znaci zobene ne sadrze previse ugljikohidrata za ovo sto ja zelim ? Jer negdje sam procitala da se zobene jedu kad ides na masu. A kada ubaciti trening ? Za sada radim ovako, ustanem se relativno rano, na taste odradim 30-45 min brzog hoda po prirodi, onda pojedem te zitarice s bananom, kakaom i grozdjicama. Onda za sat-dva teretana (ako osjetim potrebu, popijem shake prije, ako ne, tek poslije). Problem je sto ovaj obrok s piletinom, povrcem i sl. imam tek oko 5-6, takav mi je ritam dana, a cini mi se da je pogresno. Bi li trebala takav obrok pojesti odmah nakom teretane ?

                              Comment

                              Working...
                              X