Announcement

Collapse
No announcement yet.

Joso Starcevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Joso Starcevic

    evo novi trening, dips (70) sa veslanjem (110) i skokovima:

    http://www.youtube.com/watch?v=UWYeT7ogkEg

    Comment


    • #17
      Re: Joso Starcevic

      Evo samo za mog prijatelja homemadea mrtvo dizanje i cucnjevi u superseriji.... nadam se da nije katabolizirao

      https://www.youtube.com/watch?v=Wh4FjnNil04

      Comment


      • #18
        Re: Joso Starcevic

        Halo prijatelji,

        nastavio sam sa snimanjem, na linku cete naci jedan od mojih primjernih krugova za ruke:

        http://www.youtube.com/watch?v=WUtg-...e_gdata_player

        Bench uskim zahvatom sa 100kg ako je nekom zanimljiva kilaza.

        Comment


        • #19
          Re: Joso Starcevic

          https://www.youtube.com/watch?v=M8oJ...ature=youtu.be


          dragi moji, novi kompleks...
          Prednji cucanj 100kg
          Zgibovi uskim zahvatom +20kg
          Bench uskim zahvatom 100kg
          Mrtvo dizanje 180kg

          sve bez pauze, pravi workout za fightere trebao sam +40 na zgibovima al sam zakazao sa samo 5 ponavljanja u cetvrtoj seriji, mozete vidjeti na njemackom videu (cilj je bio napraviti 6 po vjezbi).
          Last edited by Licanin; 18-07-14, 21:22.

          Comment


          • #20
            Re: Joso Starcevic

            Koliko dugo treniras ???

            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

            Comment


            • #21
              Re: Joso Starcevic

              Originally posted by Draven View Post
              Koliko dugo treniras ???


              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
              2009 sam poceo znaci sad 5. godina. Nisam tip koji brzo napreduje, meni je uvijek trebalo malo vise nego drugima.

              Evo ti brojke na glavnim vjezbama (2009,2010,2011,2012,2013,2014) sa pocetkom u 2009:

              Bench 60, 100, 120, 130, 140, 160
              Cucanj 60, 100, 120, 140, 150, 160
              Mrtvo 80, 160, 180, 200, 220, 240

              Ovo samo da vidis kolko mi je trebalo doci do danasnjih brojka. Jedan od mojih prijatelja je dosao prvi put u teretanu i digao 160, sad je na 250 nakon dvije godine. Izdrzljivost!

              Comment


              • #22
                Re: Joso Starcevic

                Nakon 2 god 250 kg mora da je imao strucnu pomoc , genetsku predispoziciju ili dobar vitamin t . Nisi ti imao spor napredak sve je to ok velikih je 5 godina. A postoje granice neke do kojih dodjes i napredak postane obrnuto proporcijalan provedenom vremenu u teretani to jest veoma spor. Uglavnom nije to lose.

                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                Comment


                • #23
                  Re: Joso Starcevic

                  dobru genetiku i poluge za DL ni hemija ne moze zamijeniti...ako neko prvi put odvoji 160, 250 nakon 2 godine je poprilicno realno i bez khm...kamilice


                  meni je prvi put 40 bilo previse jer mi je ispadala sipka, poslije par treninga to sam probio ali mi je i sa gurtnama 60 predstavljao problem....

                  such is life
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #24
                    Re: Joso Starcevic

                    Ma covjek je pravi Bosanac, radio od svoje 14. na bausteli i oduvijek je bio jak ko bik. On je 100% cist nikad nista nije uzimao, on ko da se rodio za tu vjezbu. Isto tako sa push pressom di je radio 100 kila. Ali zato nije tako jak na cucnju, tamo se muci sa 150kg.

                    To samo da se vidi kako drugi nevjerojatno brzo napreduju.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Joso Starcevic

                      Iako kažeš da nisi bilder daj malo ispoziraj da vidimo,pun si mesa imaš šta za pokazat hvala bogu...ovaj tvoj način treninga nije nešto na šta bi se ja osobno zakačio al dobri su ti video klipovi,a i tekstove sam sve pročito i baš su prva liga...vidim da si i ponekad na tribini pa ako te vidim na kojoj tekmi ove sezone dođem te pozdravit

                      Comment


                      • #26
                        Re: Joso Starcevic

                        Nije on oduvijek ovako trenirao, večinom je to bilo 5x5, 20 rep squat routine i upper/lower

                        nemoj ga ici pozdravljati jer je policiji na maksimiru to dovoljan razlog da vas stave na dozivotnu crnu listu... ipak nisi bio na sjedalici koja ti je otisnuta na karti :P

                        Comment


                        • #27
                          Re: Joso Starcevic

                          Nisam ni mislio na maksimiru....pošto sam ja od početka na toj listi ...al vidim da je bio OS i tako pa možda ga negdje uočim

                          Comment


                          • #28
                            Re: Joso Starcevic

                            moguce, al u osijeku ga nemoj trraziti mislim da nece ici tamo vise...

                            Comment


                            • #29
                              Re: Joso Starcevic

                              Originally posted by Licanin View Post
                              https://www.youtube.com/watch?v=M8oJ...ature=youtu.be


                              dragi moji, novi kompleks...
                              Prednji cucanj 100kg
                              Zgibovi uskim zahvatom +20kg
                              Bench uskim zahvatom 100kg
                              Mrtvo dizanje 180kg

                              sve bez pauze, pravi workout za fightere trebao sam +40 na zgibovima al sam zakazao sa samo 5 ponavljanja u cetvrtoj seriji, mozete vidjeti na njemackom videu (cilj je bio napraviti 6 po vjezbi).
                              Ovakva tri ponavljanja i gotov trenig hahaha...Svaka cast

                              Comment


                              • #30
                                Re: Joso Starcevic

                                dobri su Osijecani, sta ce kad uoce Purgera kako sece njihovim kvartom Bog i batina!

                                Kao sto je Jozo vec rekao, nisam oduvijek trenirao na taj nacin. Vecinom 5x5, breathing squats i takvi planovi... Pozirat cu jos, sve na vrijeme. Bas mi je drago da nasi citaju postove na stranici jer sam prvenstveno zbog njih otvorio stranicu.

                                do tada mogu pokazati najnoviju sliku...

                                Pozdrav

                                hrvatina.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X