Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav!

    Pozdrav svima!

    Imam 40 god., te na visinu od 185cm trenutno imam 100 kg. Treniram aktivno u teretani više od 20 god., naravno uz dosta prekida ali u zadnje vrijeme se trudim da postignem određeni kontinuitet jer bez toga zaista nema napretka.
    Kad vidite moju visinu i trenutnu težinu, naravno da je za logično za pretpostaviti da imam još jako mnogo "viška", tj. sala, međutim naglašavam da sam 100% naturalac a od suplemenata uzimam redovno whey i kreatin.
    Prije 2 mjeseca sam krenuo sa ketogenom dijetom i prvih mjesec dana nije mi dala baš nikakve rezultate, čak sam nekim čudom navukao još 2 kg dodatno. Međutim u zadnjih 20tak dana dijeta je proradila tako da sam skinuo već nekih 3 kg.
    Moram reći da mi je dosta informacija i sa ovog foruma pomoglo, te se zahvaljujem uredništvu i članovima i ovom prilikom za ovaj lijepi cyber bilderski kutak.
    Pregledavajući neke teme na forumu uočio sam da se dosta diskutuje o razlici između "natural" i onog drugog bodybuildinga.
    Razumljivo... nije nikome svejedno da se godinama ubija od treninga i raznih dijeta i ne ostvari ni približan napredak kao likovi koji uzimaju steroide. I sam imam jedno negativno iskustvo u tome, kada sam prvi put nastupio na jednom takmičenju prije mnogo godina i na mojih 185 cm i tadašnjih 77 kg čistih mišića samljeli su me momci koje sam vidio neposredno prije nastupa u wc-u kako se gruvaju raznim špricama...
    Kasnije sam nastupio na još dva lokalna takmičenja i uzeo dvije bronzane medalje u svojoj kategoriji, ali ubrzo nakon toga i prestao sa aktivnim vježbanjem na nekoliko godina.
    Danas, kada sam se opet pokrenuo, kao posljedicu tog apstiniranja od treninga ali i pravilne ishrane, nosim uspomenu oko struka u vidu jednog "finog" prirodnog šlaufa , međutim i to je sada u fazi eliminisanja...
    Moram reći da sam oduvijek cijenio prije svega visoko intenzivan trening, pogotovo kada se radi na masi, sa što većim težinama, manjim brojem ponavljanja i prije svega izvođenjem isključivo osnovnih vježbi.
    Ljudi vole da rade na mašinama, da izvode većinom razne izolirajuće vježbe, međutim moje mišljenje je da treba što duže biti posvećen prije svega osnovnih vježbama koje angažuju najveći broj mišićnih grupa i zadiru duboko u mišićna vlakna.
    Ja sam pristalica onog Yates/Menzer havy duty ili blood and guts sistema treninga, jer sam shvatio da mi on najbolje odgovara.
    Kao što rekoh, teški sam naturalac ali sam zimus uspio nekako nabiti ruku na 48,5 cm, naravno treba uračunati jako visok procenat mog bf, trenutno mi je ruka na 100 kg 46 cm.
    Trudim se da dnevno unesem od 200 do 230 g proteina, dok moj osnovnu suplement whey koji redovno koristim vidim isključivo kao dodatak pravilnoj ishrani, pogotovo stoga što se whey vrlo brzo razgrađuje u organizmu, tako da ga se može uzimati barem dva puta dnevno bez obzira na to koliko puno i često jedete...

    Za sad toliko.

    Pozz

  • #2
    Re: Pozdrav!

    Pozdrav i tebi, ali ovo mi jako vuče na trollanje.
    20 godina si u teretani i pišeš ovakve stvari?
    Gruvaju se u WC-u neposredno prije natjecanja???????
    Baš me zanima koji je to steroid od kojeg u roku sat vremena dobiješ 5-10 kg čistih mišića...vjerojatno ga Chuck Norris osobno proizvodi.
    E sad ja sam siguran kad bi se ti nagruvao da bi bio prvak svijeta i uzeo zlato gdje god bi se pojavio, ali eto ti se ne gruvaš...

    I daj nam stavi slike sa natjecanja i osvojene medalje?
    Last edited by kelly; 03-08-14, 00:22.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav!

      Originally posted by Victor View Post
      i na mojih 185 cm i tadašnjih 77 kg čistih mišića samljeli su me momci koje sam vidio neposredno prije nastupa u wc-u kako se gruvaju raznim špricama...
      Haha, je, evo čekali su 10 min prije natjecanja da se ubodu i da ih ti vidiš.

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav!

        pozdrav bio si na natjecanju kad su bilderi izgledali najbolje ,80 tih si rekao?
        prehranu najteže je sredit ,lako je trenirati jer je zabavno i svi volimo trenirati bar 3 puta tjedno nema ništa ljepše u životu ,mislim da bi trebao da izgubis 10 kg i rjesis se masnih naslaga i da ruka 46 je dobar početak ,evo ja imam ruku samo 41 cm na 92 kg 190 cm ,ali izgleda mi bolje ruka nego kad sam ove zime imao 99 kg i ruku 43 cm ,iskreno radije bi da imam ruku 40 cm ,a struk uzak i spremnost kao atletičari ,nego ruku 55 cm uz pomoc steroida i animalnih proteina

        vidim da imas znanja ,samo nastavi pisati ,dobro je da je netko stariji ovdje ja treniram u teretani kod susjeda Stanka Ivankovića ,jel znas ove starije dubrovacke bodybuildere Jabuku koji je bio 2 u Hrvatskoj ,Rasima Sarića koji je usao u 6 na svijetu ,Rasim danas osudjuje bodybuilding skroz i ne samo steroide,covjek uopce ne trenira koliko su mu se zgadili oslići i steroidi ,a bio je najveći talent ikad na Balkanu ,kao naturalac je imo ruku 48 cm ,a kasnije je to bilo prebrutalno ,svjetska klasa..

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav!

          ma čovjek je baš simpa ,poštujmo starije ,nije fino rugati se čovjeku od kojega možemo dosta naučiti .

          pričaj nam o bodybuildingu 80 tih ,jel znas mog dubrovackog Rasima Sarića i Jabuku ?

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav!

            Originally posted by kelly View Post
            Gruvaju se u WC-u neposredno prije natjecanja???????
            Baš me zanima koji je to steroid od kojeg u roku sat vremena dobiješ 5-10 kg čistih mišića...vjerojatno ga Chuck Norris osobno proizvodi.
            U kojem je on trenutku rekao da u roku od sat vremena dobijes 5-10kg misica?

            samljeli su me momci koje sam vidio neposredno prije nastupa u wc-u kako se gruvaju raznim špricama...
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav!

              Poenta je da se niko neposredno pre izlaska na binu (u WC-u) ne gruva inekcijama...


              Koji je taj steroid koji se koristi tako?
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #8
                Re: Pozdrav!

                Mozda su spricama vadili ostatak potkozne vode...ili mozda i sala..liposukcija jelte
                Dobrodosao ) i nauci stea je kalorijski deficit pa ces i skinut neku kilu na ketogenoj i bilo kojoj drugoj..
                Imo si 77 kg jer si jeo oslice i zelenu salatu pa si slucajno bio u deficitu al tuzno je sto to jos neznas nakon 20 god ))
                Sretno s ucenjem )
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: Pozdrav!

                  Ajd barem je Carl Wind pronašao srodnu dušu na forumu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozdrav!

                    20 god. Pro bavljenja sportom Sta reci koju poruku porati ovaj poslati , kelly izreziraj ovo da ispadne bolje .....
                    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pozdrav!

                      Ketogena dijeta je odlična da imaš 100 kg na 185 cm ,jer što drugo očekivati od prehrane koja ohrabruje slaninu ,jaja ,ulja ,masne sireve ,mesa svih vrsta i općenito postotak masti je minimalno 70 posto ,jer proteini preko 20 posto nemaju nikakav utjecaj na mišićnu masu ,što očekivati od takve dijete osim da moraš Victore da jedeš male porcije i malo kalorija i da se ispatiš kao da si bio u ratu i nakraju kad prestaneš sa dijetom dobiješ 10 kg u 10 dana. .

                      Nastavi ti Victore sa tom dijetom ,ipak je to 'najjača' dijeta ,ta dijeta se najbolje prodaje u svijetu poslije 90 tih do danas ,jer ljudi vole kobasice i pečenje za ručak i večeru ,a za doručak slaninu i jaja .
                      Zanima me kakva ce ti kilaza biti kroz par mjeseci .
                      Last edited by Carl Wind; 03-08-14, 13:41.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pozdrav!

                        Originally posted by Rijeka87 View Post
                        U kojem je on trenutku rekao da u roku od sat vremena dobijes 5-10kg misica?
                        Pa nije to konkretno rekao ali nešto slično se da zaključiti iz njegove izjave:

                        Originally posted by Victor View Post
                        Razumljivo... nije nikome svejedno da se godinama ubija od treninga i raznih dijeta i ne ostvari ni približan napredak kao likovi koji uzimaju steroide. I sam imam jedno negativno iskustvo u tome, kada sam prvi put nastupio na jednom takmičenju prije mnogo godina i na mojih 185 cm i tadašnjih 77 kg čistih mišića samljeli su me momci koje sam vidio neposredno prije nastupa u wc-u kako se gruvaju raznim špricama...
                        Ja sam godinama u ovome i baš me zanima koji to steroidi imaju trenutno djelovanje da se uzimaju neposredno prije izlaska na binu? Evo ti mi odgovori, prosvijetli me i bit ću ti zahvalan.


                        Znam sve od prvog do zadnjeg dana kako se radi forma i nikad ovo nisam čuo, to je i Dača dobro objasnio:
                        Originally posted by Dača View Post
                        Poenta je da se niko neposredno pre izlaska na binu (u WC-u) ne gruva inekcijama...


                        Koji je taj steroid koji se koristi tako?
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pozdrav!

                          tehincki nije steroid ali inzulin se moze roknuti prije izlaska na binu, milos sarcev je poznat po turbo-transformacija par sati pred takmicenje
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pozdrav!

                            Originally posted by TripleZ View Post
                            tehincki nije steroid ali inzulin se moze roknuti prije izlaska na binu, milos sarcev je poznat po turbo-transformacija par sati pred takmicenje
                            Pa nisam baš siguran u to... A i kažu zli jezici da je Miloš Šarčev bio žestoko navučen na kokain, pa bi njegove eventualne odlaske u WC nepsoredno pre izlaska na binu, pre potražio u tome...


                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pozdrav!

                              pa ne moras ti biti siguran, kad je on ponosan na to i hvalio se time
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment

                              Working...
                              X