Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav :)

    Zovem se Ivan imam 21 godinu visok sam 181 cm imam 83 kg.U teretani sam ozbiljno 2 i pol godine. Prve dvije godine sam radio na masi sad je vrijeme za definiciju.Prehrana mi se bazira na cikliranju ughljikohidrata.Treniram 5 puta tjedno svaki trening druga mišićna skupina i trčanje pola sata svaki trening.Cilj mi je postići manje od 10% masnog tkiva.Nakon toga ponovo na masu i to na principu cikliranju ugljikohidrata.Možda ubacim street workout ili američki nogomet.Pokušavam se što zdravije hraniti.Od zdravstvenih problema imam samo bolove u laktovima koju osjećam kad radim ležeću triceps ekstenziju.

  • #2
    Re: Pozdrav

    Originally posted by GUGI123 View Post
    Zovem se Ivan imam 21 godinu visok sam 181 cm imam 83 kg.U teretani sam ozbiljno 2 i pol godine. Prve dvije godine sam radio na masi sad je vrijeme za definiciju.Prehrana mi se bazira na cikliranju ughljikohidrata.Treniram 5 puta tjedno svaki trening druga mišićna skupina i trčanje pola sata svaki trening.Cilj mi je postići manje od 10% masnog tkiva.Nakon toga ponovo na masu i to na principu cikliranju ugljikohidrata.Možda ubacim street workout ili američki nogomet.Pokušavam se što zdravije hraniti.Od zdravstvenih problema imam samo bolove u laktovima koju osjećam kad radim ležeću triceps ekstenziju.

    samo udri po hrani ,bildovanje je masa i samo masa,a onda mjesec dana u godini se režeš ,od tih postova koje radiš pada testosteron ,jedi dobro ma kakvo cikliranje ako se debljas smanji masti za 400 posto

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav

      Originally posted by GUGI123 View Post
      Zovem se Ivan imam 21 godinu visok sam 181 cm imam 83 kg.U teretani sam ozbiljno 2 i pol godine. Prve dvije godine sam radio na masi sad je vrijeme za definiciju.Prehrana mi se bazira na cikliranju ughljikohidrata.Treniram 5 puta tjedno svaki trening druga mišićna skupina i trčanje pola sata svaki trening.Cilj mi je postići manje od 10% masnog tkiva.Nakon toga ponovo na masu i to na principu cikliranju ugljikohidrata.Možda ubacim street workout ili američki nogomet.Pokušavam se što zdravije hraniti.Od zdravstvenih problema imam samo bolove u laktovima koju osjećam kad radim ležeću triceps ekstenziju.
      i ne obaziri se na komentare ovog gore.on je priča za sebe.samo nastavi kako si napisao.

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav

        Carl ako nema s kim, onda se svađa sa rasvjetnim stupovima

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav

          Poz Ivane
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X