Announcement

Collapse
No announcement yet.

opalaaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • opalaaa

    Pozdrav svima,
    Zovem se Marko imam 18 godina zivim u banja luci visok sam oko 180 imam 78kila zive vage.E sad treniram pa nekih 2-3 mjeseca kod kuce (imam benc i onu leptir spravu sad kako to strucno zovu ima i za ledja i za grudi) i imam par bucica po 5 kg...sve je to ok i napredujem i sve ali nikako da se rijesim masnih naslaga na donjem djelu ledja
    program koji radim:
    pon:grudi triceps
    uto:ledja biceps
    sri:kardio(ili odmor)
    cet:kvadriceps ramena
    pet:trbusnjaci listovi
    sub:fudbal
    neddmor

    kasnije kad stignem cu postaviti slike....e sad ako moze neke savjete preporuke kako to da skinem dobro trcanje i to kardio da pojacam ili nesto drugo?

  • #2
    Re: opalaaa

    Prehrana ti je glavna ako se želiš rješit masnih naslaga,al ajde slike postavi da vidimo koliko je tu masti i kako stojiš sa mišićima...5kg bučice grda stvar ...koju vježbu radiš s njima,lateralno letenje?

    Comment


    • #3
      Re: opalaaa

      Originally posted by mrki2 View Post
      Pozdrav svima,
      Zovem se Marko imam 18 godina zivim u banja luci visok sam oko 180 imam 78kila zive vage.E sad treniram pa nekih 2-3 mjeseca kod kuce (imam benc i onu leptir spravu sad kako to strucno zovu ima i za ledja i za grudi) i imam par bucica po 5 kg...sve je to ok i napredujem i sve ali nikako da se rijesim masnih naslaga na donjem djelu ledja
      program koji radim:
      pon:grudi triceps
      uto:ledja biceps
      sri:kardio(ili odmor)
      cet:kvadriceps ramena
      pet:trbusnjaci listovi
      sub:fudbal
      neddmor

      kasnije kad stignem cu postaviti slike....e sad ako moze neke savjete preporuke kako to da skinem dobro trcanje i to kardio da pojacam ili nesto drugo?
      Noge su jake od fudbala, nema potrebe da se dodatno jačaju, a?
      Puno toga još moraš naučiti, mladi padawane. Nemaš dovoljno opreme za kvalitetan program treninga.

      Comment


      • #4
        Re: opalaaa

        momak ako ikako možeš učlani se u teretanu i prouči osnove jer ovako nećeš puno napredovati.

        Comment

        Working...
        X