Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav ljudi! (moja priča)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav ljudi! (moja priča)

    Evo da se predstavim, zovem se Nemanja, imam 15 godina i volim da treniram!
    Genetika me ubija, jedem kao svinja a nikako da se ugojim, visok sam oko 1.80 a težak 60 kila!
    Potreba za teretanom se javila prošle godine iz razloga što treniram kajak, a za kajak treba imati stvarno "jako" telo.
    Pokazaću sadašnje stanje pa vi napišite koji tip, na šta bi to moglo ličiti kasnije i tako! 3.april-2015. bez lica.jpg3.april-2015...jpg15.mart2015....jpg

  • #2
    Re: Pozdrav ljudi! (moja priča)

    Lijep pozdrav Niđo
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav ljudi! (moja priča)

      Originally posted by Papadubi View Post
      Genetika me ubija, jedem kao svinja a nikako da se ugojim, visok sam oko 1.80 a težak 60 kila!
      Nije tvoj problem genetika, problem je ono što ti misliš. Nije isto jesti kao svinja i MISLITI da jedeš kao svinja.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav ljudi! (moja priča)

        Originally posted by Papadubi View Post
        Evo da se predstavim, zovem se Nemanja, imam 15 godina i volim da treniram!
        Genetika me ubija, jedem kao svinja a nikako da se ugojim, visok sam oko 1.80 a težak 60 kila!
        Potreba za teretanom se javila prošle godine iz razloga što treniram kajak, a za kajak treba imati stvarno "jako" telo.
        Pokazaću sadašnje stanje pa vi napišite koji tip, na šta bi to moglo ličiti kasnije i tako! [ATTACH=CONFIG]19441[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19442[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19443[/ATTACH]
        trbusanjci kod zgoljavog decka su kao sise kod debele cure....ali ima puno potencijala...samo treba puno radit....debeli tesko skidaju ,a mrsavi tesko cesto dobivaju...jedi puno,ali kvalitetno i bude nesto,ali nikad preko noci....
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav ljudi! (moja priča)

          Tebe navodno ubija genetika, a neki bi ubili za takvu genetiku...

          Budi zadovoljan s time što imaš i prioni na posao.... Vežbaj i jedi!
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav ljudi! (moja priča)

            Pozdrav i dobrodošao.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav ljudi! (moja priča)

              Hvala svima na komentarima, svi saveti su dobrodošli, kao i kritike!

              Comment

              Working...
              X