Announcement

Collapse
No announcement yet.

Josip

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Josip

    - godine:17
    - visinu : 183
    - kilažu:70
    - ciljovecanje miš. mase i smanjenje bf-a te povećanje aerobnog kapaciteta
    - uvjeti za treniranje: treniram u teretani, na biciklu i atletskoj

    Bavim se biciklizmom ima 2-3 god. aktivno, a u teretanu sam krenuo na proljeće sa ciljem izgradnje mišićne mase gornjeg dijela tijela (nesklada gornjeg i donjeg dijela tijela)
    -cilj mi je ovo ljeto do početka nastave doći na nekih 73-4 kg bez dobivanja nepotrebnih masnih naslaga (sada je bf cca. 13-14 %)

  • #2
    Re: Josip

    Welcome...
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Josip

      Dobrodosao

      Comment


      • #4
        Re: Josip

        Originally posted by josip. View Post
        - godine:17
        - visinu : 183
        - kilažu:70
        - ciljovecanje miš. mase i smanjenje bf-a te povećanje aerobnog kapaciteta
        - uvjeti za treniranje: treniram u teretani, na biciklu i atletskoj

        Bavim se biciklizmom ima 2-3 god. aktivno, a u teretanu sam krenuo na proljeće sa ciljem izgradnje mišićne mase gornjeg dijela tijela (nesklada gornjeg i donjeg dijela tijela)
        -cilj mi je ovo ljeto do početka nastave doći na nekih 73-4 kg bez dobivanja nepotrebnih masnih naslaga (sada je bf cca. 13-14 %)
        pozdrav!povećanje mase i biciklizam ne idu baš zajedno.i zašto zašto samo gornji dio?i noge su dio tijela..mada već pretpostavljam što ćeš odgovoriti .P

        Comment


        • #5
          Re: Josip

          Jbga ja bi ih zelio spojiti pa dokle ide, gornji dio zato sto je u neskladu sa gornjim(noge su mi jos genetski po mom misljenju dosta jake)

          Comment

          Working...
          X