Announcement

Collapse
No announcement yet.

Još jedan novi :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još jedan novi :)

    Pozdrav svima, ja sam Danijel.

    - 22 godine
    - 74 kg
    - 176 cm
    - cilj mi je za početak nabaciti 3-4kg mase i uz to osjećati se dobro a ne sjediti doma i "trunuti" za kompom ili tv-om.
    - teretana
    - treniram od danas
    - rekreativno igram nogomet jednom do dva puta tjedno
    -Što se tiče mog treninga, trenirati ću 4 puta tjedno. Treninge sam podijelio na gornji i donji dio tijela, ponedjeljak (prsra,leđa,ramena), utorak(noge), srijeda odmor, četvrtak(prsa,leđa,ramena), petak(noge), vikend odmor.

    GORNJI DIO
    Prsa:

    - Bench (jedan trening ravan, drugi kosi pa kontrakosi)
    - Letenje bučicama
    Leđa:
    - Veslanje u pretklonu
    - Lat mašina
    - Pokušavam napraviti zgibove ali za sada mogu jeeedva tri komada.
    Ramena:
    - Military press
    - Lateralno dizanje bučicama (drugi trening frontalno)

    +Na kraju treninga "pokušam" napraviti dvije serije sklekova, danas je to ispalo tako da je jedna bila 5 a druga 3 ponavljanja. Shvatit ću to kao da sam dobro
    odradio trening
    +Dvije serije trbušnjaka na kontrakosoj klupi, s tim da se ne spuštam skroz do dolje već pokušam doći samo u vodoravan položaj, a gore do kuta od 45stupnjeva. (12ponavljanja)

    DONJI DIO
    - Čučanj
    - Iskoraci
    - Nožna ekstenzija
    - Nožni pregib
    - Podizanje na prste


    PREHRANA
    - doručak zobene 150g + banana
    - užina 3 jaja
    - ručak piletina 150g + smeđa riža 150g
    - whey + traubenzucker (poslije treninga)
    - užina piletina 150g + smeđa riža 150g
    - večera posni sir 200g + 50g oraha

    *Nekako sam izračunao da je to oko 2200 Kalorija, UH 260g, P 145g, M 75g. Dnevna aktivnost mi je provođenje nekoliko sati za računalom.
    *Rižu planiram zamijeniti sa krumpirom, tjesteninom ili grahom. Isto tako ponekad umjesto piletine ribu ili svinjski but. Uz svaki ručak jedem neku salatu (zelena salata, cikla, krastavci).

    Dosta sam čitao o treningu i prehrani i zaista se izgubiš u svemu tome, svako ima neka svoja mišljenja i teorije, na kraju nemaš pojma što je najbolje. Ja ću krenuti ovako i pratiti "napredak",pa ćemo dalje vidjeti (prihvaćam sve moguće kritike).

    Sve ovo je ispalo malo opširnije ali nadam se da mi nećete zamjeriti. Nadam se da ću uz sve vas naučiti još puno toga te da ćemo se dobro družiti. Unaprijed hvala na dobrodošlici!
    Last edited by danko93; 19-01-16, 00:40.

  • #2
    Poz i dobrodošao.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment

    Working...
    X