Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav svima! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svima! :)

    Pozdrav svima!
    Ja sam Domagoj, iz Slavonije.

    Imam 18 godina (skoro).
    Visok sam 184.
    Imam 74 kile.
    Cilj mi je nabiti kondiciju/snagu i izdefinirati se.
    Kod kuće imam set bučica. Svaki dan sam u mogućnosti ići na šipku za zgibove i propadanja budući da mi je blizu park. A što se tiče teretane, u mogućnosti sam 2 puta tjedno po sat vremena.
    Hobiji mi je trčanje, počeo sam tek nedavno, prije 4 mjeseca. Trčim rute do max 20km. Osim što volim trčati bavim se nogometom te gamingom.

    Forum pratim već duže vrijeme, nekoliko godina, prije 2 godine sam se odlučio prijaviti, a sad sam se odučio pisati

  • #2
    Pozdrav Domagoj i dobrodošao
    Po meni ti fali cca 20 kg da bi išao na defku. Trebaš nabiti malo mišićne mase, a to ne ide bez utega ili BW vježbi, zato odi u teretanu.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Kao što je kelly rekao, za svoju visinu imaš premalo kg da bi ciljao defku, Ako možeš samo 2 puta tjedno u gym radi Full body. potraži full body programe i probaj ih strpat u sat vremena. Uz to dva dana ubaci bodyweight trening sklekovi zgibovi, potrazi freeletics/calisthenics na netu. Podebljaj unos hrane i smanji trčanje na minimum ili bar zamjeni trčanje HIIT-om, sprintevima...
      Malo se informiraj na forumu o prehrani, kalorijama. Mlad si samo jedi treniraj i kloni se lol-a. DOta rules...

      Comment

      Working...
      X