Announcement

Collapse
No announcement yet.

LP !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LP !

    Pozdrav,

    moje ime je Matej imam 17 godina u slobodno vrijeme provodim u teretani,ucenik srednje elektrotehnicke skole.Trenutno sam na masi imam 72,5 kg visok sam 178 cm.U teretanu malo ozbiljnije idem od 9 mj prosle godine,prije toga sam isao godinu dana sa trenerom i onda sam imao godinu dana pauze.Od 9mj prosle godine poceo sam uveliko pazit na prehranu i imati redovite treninge od tada sam bio na definiciji te sam dosao na 68 kg.Nisam bio zadovoljan izgledom te sam krenuo na masu,ovo mi je prvi mjesec mase i nabio sam oko 4 kile (sala se malo uhvatilo ).Prije teretane malo više od godinu dana trenirao sam boks.Moji trenutni PR-ovi koji ce se nadam uskoro pomaknuti
    PR-Deadlift 120kg 1x
    Bench 71kg 1x
    Military 47,5kg 1x
    Squat 100 kg 1x
    Građa mojeg tijela je malo cudna ruke i noge su mi dugacke u odnosnu na trup koji je kratak te imam malo problema sa nabijanjem mišične mase na tim dijelovima,dok na trupu dobijem love handles dok si rekao keks.Nezelim zalit zato što to ima svoje prednosti i vjerujem u sebe i vjerujem da sam manijak.

  • #2
    Poz i dobrodošao.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Poz,
      BTW: Možete ovu sa linka pobrisati jer sam se malo zeznuo ,hvala http://forum.building-body.com/forum...novi/516052-lp

      Comment

      Working...
      X