Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav svimaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svimaa

    Cao ekipa..prije svega da se predstavim..Ivan, 18 godina dolazim iz Makarske i trebao bih vašu pomoć..
    ugl. visok sam 193cm, 90kg i zelim smrsati, odnosno zelim istopiti masne naslage..kojih ima relativno puno..najvise stomak..ruke i noge su mi ok..al na stomaku imam najvise sala..pogotovo bokovi..gornji dio mi je donekle ok al prema dolje se širim i izgledam doslovno kao cura haha..

    krenut cu u teretanu..radit s utezima..i uz to trcat i plivat..
    treba mi pomoc vezano za hranu i suplemente..
    sto se tice hrane volio bi da me savjetujete sta i kako i kada..ovo je nesto sto sam zamislio pa mi recite jel ok i sta bi trebao promjeniti
    ugl za dorucak: zobene sa proteinom i malo vode. među obrok jabuka il neko sl voće( lubenica kad krene sezona )
    ručak: piletina sa salatom ili sa zamrznutim povrćem.. poslje toga posnog sira sa npr. jabukom? prije spavanja popiti casein..
    sta bi mi trebalo od suplemenata..protein za poslje treninga..jos nesto da mi preporucite?
    eto nadam se da sam sve napisao..slobodno mi se javite..svaka pomoc je dobrodosla

  • #2
    Multivitamin i protein po meni neka osnova, trebas biti u laganom deficitu i kila uz trening ce ici , meduobroke podebljat neka svaki obrok bude kolko tolko bogat proteinima ujutro ugljikohidrati i oko treninga , navecer ugljikohidrata sto manje i rokaj

    Comment


    • #3
      jel mi mozes dat neki primjer meduobroka jos

      Comment


      • #4
        100-200g posnog sa nekim vocem izblendat ( banana bude super okus) mozesdodat i zobene
        crni kruh i delux sunke al stavis 100g
        tunjevina iz konzerve....

        Comment


        • #5
          Dobrodošao nam.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Dobrodošao
            Last edited by woolfy95; 02-06-17, 21:02.

            Comment


            • #7
              Kao međuorok nebi trebao imati voće,bilo bi pametnije nekakve orašaste plodove.
              Evo ti jedan članak pametnog momka koji vrijedi pročitati. http://people2people.hr/index.php/bl...je-najstetniji
              Druga stvar kao jutarnji obrok idealnije bi bilo neku kombinaciju proteina s mastima, tipa jaja+slanina i tako, meni osobno to najvise odgovara,nema neke potrebe ujutro se trpat ugljikohidratima ako si ti zalihe glikogena pune.
              Your future is created
              by what you do today,
              not tomorrow.

              Comment


              • #8
                Jesi krenuo u teretanu? Što više mišića dobiješ bit će lakše skidati salo.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment

                Working...
                X