Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav svima :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svima :D

    Bok, ekipa!

    Da se formalno predstavim, da ne bi bilo da sam upala u nepoznato društvo nenajavljena (a i fali vam malo cura ovdje)! :P

    Bavim se fitnessom dvije godine, do tada sam trenirala kickboxing, a prije igrala rukomet ko klinka! Imam nadobudnu i proaktivnu 21 godinu u kojoj pokušavam još više usavršit liniju od 56-7 kg na svojih malenih 175 cm!
    Definirana houglass linija mi je nešto najljepše što žena može napravit sa svojim tijelom, pa tako radim na njoj svakodnevno! Na meni mi je najbitnija ženstvenost kad se priča o mišićima (što apsolutno ne znači da ću okretat glavu kad vidim da netko ima drukčije ciljeve, naprotiv)!

    Ovako je stanje sada; imala sam laganu pauzu od 2 mjeseca sad do 12. kad se nisam forsala i malo "odmorila" od cijele godine, a sad sam polako počela trenkat i malo eksperimentiram, uvodim nove stvari , snizit bf malo, dobit bolje separacije, etc...



    Toliko od mene za sad!!!

    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

  • #2
    Re: Pozdrav svima

    Odlično ako si ovo ti...Pozz

    maldives-baros-island-1680x1050.jpg
    Last edited by kelly; 20-05-12, 22:10.
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav svima

      Vea, zadnja slika

      Btw, robert, je to je ona, fkt
      Chill bro

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav svima

        super je ovo, pozz

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav svima

          dobrodosla!
          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav svima

            Pozdrav i dobrodošla !

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav svima

              pozz

              lipo to izgleda, ali ja bi tu još mesa nabacio
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • #8
                Re: Pozdrav svima

                Perfektno izgledaš ,kako da ja curu natjeram da počne vježbati?
                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                Comment


                • #9
                  Re: Pozdrav svima

                  pozz
                  -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozdrav svima

                    Bok i dobrodošla

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pozdrav svima

                      dobrodošla
                      Moderation in bodybuilding is a vice,moderation in discipline is failure

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pozdrav svima

                        Originally posted by Vepar24
                        Perfektno izgledaš ,kako da ja curu natjeram da počne vježbati?
                        Uvali joj godišnju članarinu za teretanu i reci joj da ide treninrat. Složi joj plan prehrane i reci da se mora sredit do ljeta il nećeš ić s njom na more dok se ne sredi
                        Chill bro

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pozdrav svima

                          Hvala dečki!

                          Originally posted by Soner
                          Originally posted by Vepar24
                          Perfektno izgledaš ,kako da ja curu natjeram da počne vježbati?
                          Uvali joj godišnju članarinu za teretanu i reci joj da ide treninrat. Složi joj plan prehrane i reci da se mora sredit do ljeta il nećeš ić s njom na more dok se ne sredi
                          Soner, nemoj da ona tebi prijeti na kraju :P

                          Teško da možeš nekog nagovorit baš, ak joj je mama deblja reci da je počela polako izgledat ko ona...HAHAH... ili ono, prolazi neka treba kraj vas i prokomentiraš da kakvo dupe ova ima sigurno radi tisuće čučnjeva ak se ne izdere na tebe zbog tih komentara, dobro je, možda se pokrene

                          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pozdrav svima

                            Originally posted by vea

                            Soner, nemoj da ona tebi prijeti na kraju :P

                            Teško da možeš nekog nagovorit baš, ak joj je mama deblja reci da je počela polako izgledat ko ona...HAHAH... ili ono, prolazi neka treba kraj vas i prokomentiraš da kakvo dupe ova ima sigurno radi tisuće čučnjeva ak se ne izdere na tebe zbog tih komentara, dobro je, možda se pokrene
                            Vea, ja sam ugodno popunjen tuljan, tak mi cure vele

                            Pa ak će tak curi reć, dobit će nogu u guzicu, tak sam ja skoro nahebal
                            Najbolje je ne komentirati guzice drugih cura kad si sa svojoj curkom, a ak joj kažeš da liči na svoju mamu, još će se više zbedirat, tražit će utjehu u sladoledu il u čem već vi cure tražite utjehu bude se još više zdebljaja psmtr
                            Chill bro

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pozdrav svima

                              Originally posted by Soner
                              Najbolje je ne komentirati guzice drugih cura kad si sa svojoj curkom, a ak joj kažeš da liči na svoju mamu, još će se više zbedirat, tražit će utjehu u sladoledu il u čem već vi cure tražite utjehu bude se još više zdebljaja psmtr
                              Kad imate čudne cure , ja sam sa svojim dečkom uvijek komentirala, to mi je bila određena motivacija da mogu bit bolja od te te te... grrrr

                              Gle, ja sam konstantno forsirala onog svog bivšeg "Brestovčana" ..hahaa i kaj se dogodilo, upisao je teretanu (koja mu je 5min od kuće pješice) i kao dobio je takvu upalu za koju sam dan danas sigurna da je fejko...HAAHAH...!!! Pošto se čujemo često, eto nakon godinu dana, on je sav zagrijan, smršavio, ovo-ono, a nova cura mu totalni tudum i nezainteresirana za to i voli škembicu kod frajera... i kaj da mu sad veliš

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment

                              Working...
                              X