Announcement

Collapse
No announcement yet.

ando88

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ando88

    pozdrav ljudi...ja sam ando ali nazalost email adresa s kojom sam se davno registriro nije vise u funkciji...pa ako admin moze vratiti ikako prosli account ok a ak ne onda sad pisem pod ovim...hvala

  • #2
    Re: ando88

    Pozdrav

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: ando88

      koliko znam o forumima, admin bi mogao moć vratiti prošli account, pod uvjetom da zna kako to napravit...
      na administratorskom sučelju admin vidi sve korisnike i njihove adrese sa kojih je prijavljen i može promjenit adresu i poslat novu lozinku...
      nisam nikad koristio ovaj vBulletin al mislim da je to na svim forumima moguće...
      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

      Comment


      • #4
        Re: ando88

        Originally posted by riss View Post
        koliko znam o forumima, admin bi mogao moć vratiti prošli account, pod uvjetom da zna kako to napravit...
        na administratorskom sučelju admin vidi sve korisnike i njihove adrese sa kojih je prijavljen i može promjenit adresu i poslat novu lozinku...
        nisam nikad koristio ovaj vBulletin al mislim da je to na svim forumima moguće...
        To se može, no ne želimo poticati lijenost, korisnik si može na starom forumu pogledati email i pomoću njega na novom forumu resetirati password. Ako to korisnik ne zna ili ne može napraviti, pomoći ćemo mu da si to napravi

        Comment

        Working...
        X