Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prinova :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prinova :D

    pozdrav svima

    ja sam marko, dolazim iz solina, povise splita, imam 15 godina, visok 183, tezak 75 kila
    2009 san bija drzavni prvak u boksu, super teska kategorija, ove godine sam brončan u poluteskoj kategoriji
    dolazi lito, zavrsava skola, pocinje teretana i moja aktivnost po bb portalu i forumu, znaci da se vukaljan anonimno po forumu i dosta san toga naucija za ovo vrime i nastavljan sa tin
    priko lita san bija na defki, strogoj, skinija 6 kila cistog sala, sad san na masi i dobro mi ide, iden uspjesno prema postavljenim ciljevima
    zivot mi se totalno promjenija otkad sam u ovome, prehrana, teretana, sve pomno isplanirano, i znam i drago mi je da zivim zdrav zivot kakav bi svak triba zivit i zahvaljujem se na vasoj pomoci i preporukama jer su ti vasi postovi stvarno pomogli nekome

    nastojat cu sta vise pridonjet ovo forumu i pomoc kome zatriba jer smatram da iman dovoljno znanja za to, al uci se dok si ziv

    prvi korak je gotov, posta sam i sluzbeno dio ove zajednice, radujem se suradnji sa vama

    pozdrav

  • #2
    Re: Prinova

    pozzzz samo tako dalje

    Comment


    • #3
      Re: Prinova

      dobrodoša suside
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #4
        Re: Prinova

        Pozdrav

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment

        Working...
        X