Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav!

    Pozdrav ekipa, imam nepunih 16 godina, 200 cm i 96 kg, tanašne noge i ruke, ali zato škembica ne zaostaje Idem u teretanu 4 mjeseca, ako ne računamo par mjeseci ''kućne teretane'' (sklekovi i bučice), treniram košarku 10 godina, jednom dnevno. Prije tjedan dana sam započeo s nekakvim 4- mjesečnim programom za masu, ne znam točno gdje sam ga pronašao, ali znam da se sastoji od 4 faze (općenito nabacivanje mase, specijalizacija prsa i ramena, specijalizacija leđa i specijalizacija ruku). Nakon treninga pijem whey + voda + glukoza, tijekom dana imam 5- 6 obroka koji se uglavnom baziraju na pilećim i purećim prsima, tuni, crnom kruhu, posnom siru + ručak (što mi majka spremi). Izbacio sam većinu štetnog (slatko, bijeli kruh, žestoki alkohol (u popriličnoj kontradiktornosti s mojim godinama, ali šta da kažem, čudni smo mi Dalmoši ), peciva, pekarske proizvode i slično). Još jednom srdačan pozdrav i nadam se da ćemo se što dulje čitati!

  • #2
    Re: Pozdrav!

    Pozz

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav!

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav!

        pozzzzz čitaj forum i portal

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav!

          pozdrav i dobrodošao!
          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

          Comment

          Working...
          X