Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav

    Zovem se Tomislav, zivim u ivanic gradu, 40km istocno od zagreba. Imam 16 godina, visok sam 185 cm i imam 80 kg. Nesto malo sam poceo trenirati na moru pocetkom ljeta. Kada sam se vratio doma na kraju 8-og mjeseca smanjio sam treninge koji ionako nisu bili nesto veliki, tako da je nastao mali masni problem ali od prije 2 tjedna on nestaje polako ali sigurno. Na moru sam trenirao iz dosade, cisto da si popunim dan i sada su od toga su ostale nesto malo izrazenije ruke i ramena. Za sada mi je cilj rasiriti latove i skinuti jos ovo naslaga sto mi je ostalo...

  • #2
    Re: Pozdrav

    Pozdrav
    Čitaj forum

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav

      Poz

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav

        Pozdrav, samo naprijed

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav

          Tomislave pozdrav,samo da ti kazem Forum je majka..evo ja do sada nisam bio glasan ovo mi je prvi post ali reci cu ti,,ekipa koja je tu zna mnogo toga ne usudi se pitati ih nista samo razumno pitaj... pitas se zasto ja nisam do sada nista pisao a logiran sam koji mjesec jer je ekipa vec po temama i forumu sve rekla sve imas ,,,ja sam,samo citajuc forum i prateci neke stvari naucio more toga i radeci programe vjezbi isto tako i ishrane i rezultati su tu,nema ljepse nego se osjecat zadovolno u svom tjelu.

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav

            Ja paratim forum od prije oko 2 tjedna, kako sam i poceo mrsavjeti. Istina, skoro sve sto se tice pocetnika je vec napisano, samo treba volje. Vidio sam i to da pocetnici imkaju neku vrstu privilegije, drasticno promjeniti svoj izgled u narednim mjesecima.

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav

              pozdrav
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment

              Working...
              X