Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnici - što trebam znati prije svega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

    Originally posted by iizuzetan
    Ja planiram poceti sa BB ali mi je ipak pet puta tjednog treninga MNOGO! Da li bas mora 5 puta? Ja planiram najvise 3 puta. Da li cu napraviti neke rezultate na tijelu sa tri puta tjednog treninga?
    Naravno, 3 X je izvrsno, vidi:
    kelly - treninzi
    viewtopic.php?f=45&t=2573
    viewtopic.php?f=62&t=3504

    Comment


    • #17
      Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

      evo ja sam pocetnik: ne zelim ic u teretanu nego samo sklekovi,trbusnjaci,zgibovi!svako drugi dan jer misicu rastu kad odmaraju !koliko mi preporucujete trbusnjaka sklekova,zgibova svako drugi dan u serijama !

      Comment


      • #18
        Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

        a u teretenu neces ici da ne previse ne nabildas??
        moras se pazit takvih stvari
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • #19
          Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

          ne necu ic u teretanu jer mi je teretana 7-8 min od kuce al tu nema ni trener koj ice te savjetovati ni nista a druga teretana je 15 km od kuce,a necu sam dizat tegove jer mogu sjebat rast i svasta nesto !! zato a koliko mi ti prepurucas ovih vjezbi svako drugi dan?? ako znas

          Comment


          • #20
            Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

            Originally posted by korda9
            ne necu ic u teretanu jer mi je teretana 7-8 min od kuce al tu nema ni trener koj ice te savjetovati ni nista a druga teretana je 15 km od kuce,a necu sam dizat tegove jer mogu sjebat rast i svasta nesto !! zato a koliko mi ti prepurucas ovih vjezbi svako drugi dan?? ako znas
            ma ne mos sjebat rast...dapače!!
            ni ne triba ti trener...ode se obrazuj na forumu...
            ma te vjezbe cine tek 3% od svega sto bi triba radit
            daj odi u teretanu 3-4x...a ode imas programa za vjezbat kolko oces

            viewtopic.php?f=21&t=3095

            pa si izaberi
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #21
              Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

              meni su prvenstevo plocice ne trebaju mi veliki misici nako normala ! al gledaj zelim samo dobit osrednje misice dobre plocice i dobit na masi ! imam 14 ipo god 1.62 cm i 45 kg ! a sada krecem u 1. srednje treniram stolni tenis moram ucit i pri tome kuci radit sklekove trbusnjake nebi imo vremena za teretanu :S ,,:P

              Comment


              • #22
                Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

                vidi se da imas 14 po tome šo su ti pločice važne
                svatit ces da pločice su nebitne u barenju komada
                Originally posted by Jurica
                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                Comment


                • #23
                  Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

                  to ali ne samo to ,radim to i zbog sebee !! da sam nesto postigo

                  Comment


                  • #24
                    Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

                    Pločice nisu postignucee na tvojih 45 kila čudim se sto ih nemas...
                    Ako oces iskreno ostavi se vjezbanja više uči i ne zamaraj ljude oko sebe, mozda jednog dana slucajno uspijes u nekom poslu jer u ovom sigurno na neki pametan način nečeš...

                    btw- prijatelju malo je duze potrebno vremena i svega ostalog da bi nesto postigo i zgledo ko čovjek, prenabildat se nemozes pogotovo od tih tvojih vjezbi taman d aih pumpas ko lud
                    Dont drink, dont smoke just eat and work

                    Comment


                    • #25
                      Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

                      Originally posted by korda9
                      meni su prvenstevo plocice ne trebaju mi veliki misici nako normala ! al gledaj zelim samo dobit osrednje misice dobre plocice i dobit na masi ! imam 14 ipo god 1.62 cm i 45 kg ! a sada krecem u 1. srednje treniram stolni tenis moram ucit i pri tome kuci radit sklekove trbusnjake nebi imo vremena za teretanu :S ,,:P
                      ajd nemoj pricati gluposti! Vidjet ces kad na fax budes dosao i ako budes paralelno s njim morao raditi, u teretanu ici, paziti na prehranu, sam kuhati i imati curu
                      Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

                      Comment


                      • #26
                        Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

                        Originally posted by ChiLiM
                        Originally posted by korda9
                        meni su prvenstevo plocice ne trebaju mi veliki misici nako normala ! al gledaj zelim samo dobit osrednje misice dobre plocice i dobit na masi ! imam 14 ipo god 1.62 cm i 45 kg ! a sada krecem u 1. srednje treniram stolni tenis moram ucit i pri tome kuci radit sklekove trbusnjake nebi imo vremena za teretanu :S ,,:P
                        ajd nemoj pricati gluposti! Vidjet ces kad na fax budes dosao i ako budes paralelno s njim morao raditi, u teretanu ici, paziti na prehranu, sam kuhati i imati curu
                        baš to, ja zavrsio fax, isao na predavanja, teretanu, radio i jos isao van i zahebavao se s frendovima, sve se moze kad se hoce
                        "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                        Comment


                        • #27
                          Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

                          extra ovo sa tipovima građe .. ja sam nesto između 1. i 2. građe .. tj imam duge ruke,slabo se debljam,a izdrzjivost i snaga su mi dosta napredni ..ali isto tako imam siroka ramena,prsni kos i malo masti .. valjda ce bitit dobro..jos malo da se potrudim

                          Comment


                          • #28
                            Re: Početnici - što trebam znati prije svega

                            Ektomorf - dugaÄ?ke jake ruke i kratke noge, srednji prsni kos i srednjo uska ramena, tanObiljeĹžje je vrlo brz metabolizam.

                            Mesomorf â�� sjajan genetski potencijal.(moš mislit) Ima prirodno Ä?vrste kosti, ĹĄiroka leÄ�a i veliki prsni koĹĄ;(rekao sam srednja ramenai prsni kos) , brz metabolizam koji brzo spaljuje misice i spaljuje masti.

                            Endomorf â�� Ziva jebada.Teske kosti, siroki bokovi, dosta masti. Metabolizam spor te je sklon debljanju, ali ima i prednost u odnosu na ekto-a: moze izgraditi relativno brzo kvalitetne misice(ovo zadnje opet moš mislit)

                            Evo našao sam sebe u 1, 2 i 3 dijelu. Koji sam na kraju? hahah

                            Comment


                            • #29
                              Re: Početnici - što trebam znati prije svega

                              Između, imaš obilježja sva 3 tipa.
                              "Neuspjeh nije opcija."

                              Comment


                              • #30
                                Re: Početnici - što trebam znati prije svega

                                Originally posted by Bulldog
                                Između, imaš obilježja sva 3 tipa.
                                U tome je i stvar nadem se u svima.

                                Comment

                                Working...
                                X