Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visak Koze - kazu koza ce sama da se zategnuti ali ja ne vidim neke velike rezultate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Visak Koze - kazu koza ce sama da se zategnuti ali ja ne vidim neke velike rezultate

    Kao sto i sam naslov kaze moj problem je "VISAK KOZE"
    Iz ono ljeto kad sam video da imam visak kilograme resio sam da pocem da vezbam da bi to vise nestalo!Tada sam imao 76kg 1.79..
    Za roku od 9mjeseci polako sam smanjio kg i sad sam 70 1.81!
    Ali moja genetika je jako losha i ne volim ni ljeto zbog nje :@ sta vrejdi iako idem 4mjeseca na teretanu i kad je program extra i kad je ishrana sredjena kada imam VISAK KOZE!
    Ako neko bi mogao da mi pomogne sta da uradim dalje posto svarno izgleda grozno kada sednem na stolicu i kada pogledam kako izgleda to radije bi bio debeo

    Moja ishrana izgleda ovako trening mi je u teretani od 10:30 do 11:30 nakon toga uzimam L-glutamin u 12sati doruckujem 2kuvana jaja + 2parceta integralen hleb jogur casu
    posle doruckovanje vocku
    Za rucak najcesce Krompir/grah/lecu/piletinu/teletinu...
    poslje rucak pojedem jednu vocku.
    i tako u glavno 4/5 obroka posledni obrok u 19:00!
    Pred spavanje popijem L-glutamin!

    Svi kazu koza ce sama da se zategnuti ali ja ne vidim neke velike rezultate vec 4mjeseca!
    Ljeto ide tako da da :/
    Ako bi neko hteo da mi pomogne chekam odgovor!
    Hvala Unapred

  • #2
    Re: Visak Koze!



    EVO SLIKU!

    Comment


    • #3
      Re: Visak Koze!

      DAJ NEK ODGOVORI NEKOOOOOOOOOO :@: @: @: :@: ozmkfszdkc
      as
      Last edited by kelly; 09-03-12, 03:04.

      Comment


      • #4
        Re: Visak Koze!

        Nemaš ti takav višak kože koji bi loše izgledao da se izdefiniraš pošteno. Nema ti tu nekog posebnog recepta. Ja isto imam višak kože pa kad ispraznim to salo do kraja, izgleda dobro.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Visak Koze!

          Ma ja sam htio komentirati ali reko pa di ćeš iskompleksiranom dečku koji je umislio da ima višak kože,potraži malo googlom kako izglleda pravi višak a ne ovo tvoje!

          Comment


          • #6
            Visak koze/masti/wtf?

            Pozz,
            evo kako topic kaze, udario sam zid, trebao bih savjet u kojem smjeru nastaviti dalje. Definitivno nisam zadovoljan svojim izgledom. Aktivno se bavim sportom vec 15-tak godina dok sam teretanu poceo shvacat ozbiljnije zadnjih 12 mjeseci. Citao sam puno po forumima, naucio vjezbe, sredio prehranu. Rezultati su bilo zadovoljavajuci u pocetku, medutim zadnjih 2-3 mjeseca sam udario u zid. Trenutno sam na definiciji od cca 500kcal deficita dnevno. Izgubio sam 6 kg u 2 mjeseca. razina masti se smanjila, zile su se pocele vidat sve ceste..Medutim,sa laganim mrsavljenjem primjetio sam na trbuhu da se formirao visak koze. Podrucje koje me posebno smeta su donji dio trbuha i donji dio leda. U proslosti nisam nikada prelazio 110kg pa mislim da ne bi trebalo biti govora o nekakvom "drasticnom" mrsavljenju koji je zasluzan za to.
            Sad, pitanje, da li smatrate da je to visak koze ili masti-potkoznog masnog tkiva? I da li je to normalno? Trebam li se jos definirat dok ne postanem skroz suh ili krenuti na masu pa poslije odraditi postenu definiciju? Iskreno malo me strah da se ta koza ne objesi jos vise
            Od suplemenata koristim samo whey + glukoza U PWM-u nakon treninga i ujutro na taste bez glukoze.
            U dane kad sam u tereteni unos kalorija mi izgleda ovako: 3120kcal, 342g UH, 327g P, 52g M. U off danu; 2700kcal, 292g UH, 277g P,50g M.
            Takoder, neki cilj u buducnosti mi je dogurati do 110kg sa BF oko 10%.

            Evo to je generalno iz glave, ako treba jos sta dodati samo pitajte
            hvala svima na konstruktivnim odgovorima!
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Re: Visak koze/masti/wtf?

              Pa na prvoj slici izgledaš normalno. Svi možemo tako zategnuti kožu kao ti na zadnje 2 slike...mislim da se opterećuješ sa glupostima...
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Visak Koze!

                daj se riješi tog pokrova izgleda odvratno

                Comment


                • #9
                  Re: Visak Koze!

                  Dobar triceps

                  Čuj, iskreno, ne mislim da je riječ o "višku kože". Pa većina ljudi koja ima još malo špekeca može onda isto reći

                  "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                  Comment


                  • #10
                    Re: Visak Koze!

                    Pokrova?

                    Thx za triceps, osobno bih volio da je to samo spek, to bi se dalo sredit sa smanjenjem UH i povecanjem cardia

                    Comment


                    • #11
                      Re: Visak Koze!

                      Nije to koza vec mast,prava defka to ocisti.
                      Prvo:rjesi se tepiha na tjelu
                      Drugo:koliko paznje dajes rukama daj toliko i prsima i ramenima
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • #12
                        Re: Visak Koze!

                        a koliko si ti to visok kad ti je cilj 110kg?
                        Znoj štedi krv

                        Comment


                        • #13
                          Re: Visak Koze!

                          Hvala ti
                          Prvo: budem kad cu licit na nesto
                          Drugo: iskreno ne pridajem vise paznje tim misicnim grupama, ne znam pozirat pa je valjda ispalo tak "dominantno".

                          Comment


                          • #14
                            Re: Visak Koze!

                            Originally posted by kingpin View Post
                            a koliko si ti to visok kad ti je cilj 110kg?
                            Sry, zaboravio sam napisat: dakle, visok sam 195cm, tezina mi je 97kg..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Visak Koze!

                              Da ne otvaram novu temu nadovezao bi se na ovdje. Imam...
                              godina 30
                              težina 87
                              visina 180

                              U zadnjih 6 mjeseci smršavio sam sa 106 na trenutnih 87kg. Već sad se vidi višak kože koji će ostati. Cilj mi je imati zdravo tijelo. Prema digitalnim vagama kakve postoje u ljekarnama body fat mi je 23%. Mogu li nešto napraviti da smanjim višak kože koji će ostati. Ovih 20kg manje je rezultat zdrave ishrane i vježbanja (kardio i kučna teretana). Kad sam počeo nisam mogao trčani ni 100m, a trenutno je max 30min bez pauze srednjom brzinom.
                              Najviše ikad imao sam 125kg sa 20ak godina.
                              Ovo su slike sa 87kg. Nisam slikao kad sam počeo.
                              IMG_3201.JPG
                              IMG_3202.JPG
                              IMG_3203.JPG
                              Ako je netko prošao nešto slično savjetujte me....

                              Comment

                              Working...
                              X