Announcement

Collapse
No announcement yet.

znacajno opadanje snage

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • znacajno opadanje snage

    POzdrav svima... upoznat sam dosta sto se tice ishrane i treniranja...ishranu poboljsajem kolko god mogu al nisam je bas u potpunosti promijenio...idem u ter vec 5 mjeseci iso sam i prije neki 8...e ovako pitanje mi je u prv 3 mjeseca napredovo sam znacajno dobijajuci i na snazi i na misicnoj masi ali evo u zadnja 2 mjeseca znacajno mi je opala snaga iako pazim na ishranu..cak sam i uzeo kreatin (krea alkalyn) misleci da ce mi barem pomoc malo na snazi... medjutim nit dobijam na snazi nit primjecujem na sebi neku razliku...jel to samo prolazna faza ili nesto pogresno radim..znam da bi trebo uzet neke suplemente mozda jace al ne razumijem kako mogu slabiti umjesto da jacam...imal ko kakvo misljenje da vratim barem malo samopuzdanja jer kako je krenulo izacu gori iz ter nego sto sam usao .Et otvoren sam za sva misljenja

  • #2
    Re: znacajno opadanje snage

    Vjerojatno si pretreniran, napravi pauzu tjedan dana pa se javi opet. Inače svaka cca 3 mjeseca treba uzeti tjedan dana odmora.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: znacajno opadanje snage

      nezz pokusat cu i to...a mozda mi program nevalja.. u tri dana sam strpao sve da odradim nezz jel to uredu...koliko ustvari sedmicno trebamo da odradimo neku misicnu grupu???

      Comment


      • #4
        Re: znacajno opadanje snage

        Može biti više različitih problema.
        Npr. ako prije treniga ideš na posao i tu se dosta izmoriš
        Probaj promijenit neke vježbe i način izvođenja vjezbi (piramidlane i flat serije kombiniraj)
        Možda je problem u tome što reniraš vec toliko dugo pa si na neki način poceo uzimati trenig zdravo za gotovo.Probaj pojačat umno-mišićnu vezu i više se koncentrirat na ponavljanja
        A možda je u krajnjem slučaju ipak pretreniranot kao što kolega kaže
        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

        Comment


        • #5
          Re: znacajno opadanje snage

          nezz i ja sam poceo mislit da je sve ustvari ta umno misicna veza...citao sam dosta o meditaciji da li ona ustvari pomaze..ima li ko iskustva sa tim

          Comment


          • #6
            gubitak snage

            pozdravljam !!!

            Pocetnik sam i skoro sam krenuo u teretanu, 3 dana idem pa 1 dan odmaram, imao sam upale misica, sto je normalno, ali mi nije jasno zasto nemam snage, upale su prosle... ruke mi odkazale, ne mogu ih ispruziti i drzati u zraku, prije sam mogao i raditi sklekove, a sad ne smijem ni pokusati hehe, malo sam i promijenio ishranu, manje jedem pa je to mozda razlog zbog gubitka snage, da li je to normalno ili se to ne bi trebalo desiti... hvala!!!

            Comment


            • #7
              Re: gubitak snage

              ako si skoro krenuo u teretanu,snagu ne možeš očekivati tek tako,treba vremena kako bi se stekla snaga ;D

              Comment

              Working...
              X