Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početak teretana

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početak teretana

    Pozdrav svima.
    Ovako imam 17godina 65kg visok 183cm krenuo sam u teratanu do sada sam bio 6 puta idem dva puta tjedno, trening mi je početnički koji se sastoji ne znam na pamet vježbe ali znam sprave, radim sljedeće: zagrijavanje 10-15minuta, onda 2serije po 10puta na Press mašini za grudi, pa 2 serije po 10puta na Leptir mašini, pa 2 serije po 10 puta na Lat mašini, pa2 serije po 10 puta na Mašini za nožnu extenziju i isto na Mašina za nožnu fleksiju ležeća. To mi je za početak šta kežete jel da dodam šta? Slobodno preporučite.

    Sad me zanima i za prehranu ono doručak nemam neki zbog škole, ručak je oko 2h, među obrok 4h, večera 8h i još neštonaveče oko 11h. Veičinom naveče neko voće.
    Dali mi možete neki jelovnik složiti koji bi bio pravilan i zanima me dali vrijedi kupiti neki protein ili to kasnije?

    Nadam se pomoći, Hvala.

  • #2
    Re: Početak teretana

    evo ti ga opet..........

    Comment


    • #3
      Re: Početak teretana

      Bez muke nema nauke, aj potrazi malo po forumu ima bar 100 tema takvih
      Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

      Comment


      • #4
        Re: Početak teretana

        ako mislis ici stalno 2 putu bolje meni daj taj novac

        Comment


        • #5
          Re: Početak teretana

          Pozz svim upravo sam se prijavio na forum pa vidim tema pocetnika pa da ne otvaram novu..

          Treniram vec dugo ali sve nesto pomalo treniram po 4,5 mjeseci pa prestanem po godinu pa prestanem i tako..imam 24 god 76 kg i jedno 184 visine..planiram sad trenirat jedno 5 mjeseci do ljeta..da li mi neko preporucuje uzeti kreatin monohidrat 300gr, koji su efekti i kako konzumirati, idem tri puta na trening sedmicno stim da trcim svaki trening po 10 min dok se dobro ne oznojim i onda treniram ..pozzz

          Comment


          • #6
            Re: Početak teretana

            bas da volim kreatin ne volim ga,bolje si uzmi whey i mjesaj sa glukozom

            Comment


            • #7
              Re: Početak teretana

              Nikad ne valja prije treninga trcati , to zapamti ..

              Comment


              • #8
                Re: Početak teretana

                što će ti kreatin ako misliš trenirat samo 5 mj?

                Comment


                • #9
                  Re: Početak teretana

                  Originally posted by Šjor Bepo View Post
                  što će ti kreatin ako misliš trenirat samo 5 mj?
                  pa da se nabilda...kakvo glupo pitanje

                  Comment


                  • #10
                    Re: Početak teretana

                    Za 5 mjeseci se nabildaš i ostaneš nabildan doživotno...

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Početak teretana

                      Originally posted by kelly View Post
                      Za 5 mjeseci se nabildaš i ostaneš nabildan doživotno...

                      prica se
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • #12
                        Re: Početak teretana

                        ali ti se na kraju ipak mišići pretvore u salo

                        Comment


                        • #13
                          Re: Početak teretana

                          Evo da se ja vratim u temu, povećao sam trening sad idem 4puta tjedno i uzeo sam si http://www.building-body.com/shop/pr...2000_-_1500_g/

                          Sad sam si trening podijelio na dva dijela jedan da radi ruke,prsa,leđa a drugi dan radim listove,nožne mišiće,trbuh i doljni dio leđa...

                          Dali imate kakav savjet ili nešto sve je dobro došlo? Dali da šta dodam u trening inače sve sam si sam o smišljao i radio, zato bi bilo dobro da mi dadete neki stručan savjet.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Početak teretana

                            aj ti napisi fino trenig jer ja tebe nisam nista skontao,i bolje da si si uzeo whey + glukozu,ali ok

                            Comment


                            • #15
                              Re: Početak teretana

                              Originally posted by remode View Post
                              prica se

                              Ovo je sve luda kuca,ja kad sam se tek logo jbte ja sam prerostiljo forum i sve teme i tek onda poceo sudjelovati u njima,juce sma tek prvu temu zapoceo jer sve sto me zanima postoji.

                              Al ajde samo trening MOMCI.. I u 5mj mozes samo zuljeve postene uzgojiti od rezultata,

                              Comment

                              Working...
                              X