Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina) - želi sexy tjelo obline, ali ne ozbiljan bb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina) - želi sexy tjelo obline, ali ne ozbiljan bb

    Znaci ovako.. ovdje zelim da pitam za moju drugaricu. Ona je 14 godina i zeli da ide u teretanu ali ne da se bavi sa ozbiljan bodybuilding vec ono zenski fitness sa 5kg u ruku , sexy tjelo obline itd. Zeli nesto kao Laura Michelle Prestin ... da nema trbusnjake (da joj se ne vide) i ono ocrtano Biceps/triceps/kvadriceps.....bas kao Laura Michelle Prestin kak i da je mislim da ste me skuzili. Sada ona misli da je premala da ide u teretanu jos na 14 god ali sta ja znam sa 2kg u ruku mislim da je sve ok... Sta mislite vi? I kako da se hrani da dodje do neko fitness tjelo rekao sam be ocrtavanje na misice...?? Ovo pitam zasto nista neznam o zenski fitness itd a ona me pitala za savjete pa ja trazim savjete od poiskusnih POzdrav
    I live for BODYBUILDING

  • #2
    Re: Zenski fitness

    Pa,ja ti nemam baš nekog iskustva u ženskom fitnessu ali možeš reći drugarici da za nju vrijede ista pravila ko i za ostale koji žele postići lijep fizički izgled-trebha početi s upoznavanje, velike trojice: prehrana,trening i odmor.Za sve navedene komponente na portalu i forumu imaš mali milijun članaka koji će joj pomoći samo trebaš malo pročitati.
    P.s.-nije premlada
    Peace
    A gde su noge?

    Comment


    • #3
      Re: Zenski fitness

      http://www.building-body.com/fitness...ybuilding.html
      Nije ovo dzabe pisano

      Comment


      • #4
        Re: Zenski fitness

        Malo oftopic a koja je razlika izmedju Muski BB i Fitness ??
        I live for BODYBUILDING

        Comment


        • #5
          Re: Zenski fitness

          Originally posted by TheShadow View Post
          Malo oftopic a koja je razlika izmedju Muski BB i Fitness ??
          Pa nema je. Za sad nisam čuo za ženksi bench press ili ženske čučnjeve, ili ženksu prehranu.
          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment


          • #6
            Re: Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina)

            Na ovom linku imaš ženske vježbe: http://www.youtube.com/playlist?list...C&feature=plcp

            Comment


            • #7
              Re: Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina)

              Originally posted by Ant0ni0 View Post
              Na ovom linku imaš ženske vježbe: http://www.youtube.com/playlist?list...C&feature=plcp
              A po čemu su te vježbe samo za ženske? Zato što one ne mogu podizati utege ili šta? Pa to su predrasude i od nas samih i od žena.
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #8
                Re: Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina)

                Originally posted by TheShadow View Post
                Znaci ovako.. ovdje zelim da pitam za moju drugaricu. Ona je 14 godina i zeli da ide u teretanu ali ne da se bavi sa ozbiljan bodybuilding vec ono zenski fitness sa 5kg u ruku , sexy tjelo obline itd. Zeli nesto kao Laura Michelle Prestin ... da nema trbusnjake (da joj se ne vide) i ono ocrtano Biceps/triceps/kvadriceps.....bas kao Laura Michelle Prestin kak i da je mislim da ste me skuzili. Sada ona misli da je premala da ide u teretanu jos na 14 god ali sta ja znam sa 2kg u ruku mislim da je sve ok... Sta mislite vi? I kako da se hrani da dodje do neko fitness tjelo rekao sam be ocrtavanje na misice...?? Ovo pitam zasto nista neznam o zenski fitness itd a ona me pitala za savjete pa ja trazim savjete od poiskusnih POzdrav
                Laura Michelle Prestin?! Bolje da ne znaš koliki je njen deadlift!

                'Ženski fitness'...

                Nema razlike između u vježbama za muškarce i žene, jedina 'razlika' je u cilju, tj. u tome što žene vjerojatno više žele naglasiti gluteus, a muškarci npr.ramena... Prehrana je također ista što se namirnica tiče, jedino se količina razlikuje (kako to i je od osobe do osobe).

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • #9
                  Re: Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina)

                  google translator ftw
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina)

                    Jbg ona bi sa 5 kila u rukama a ova tone podize na treningu... Ja znam da vecina zena misli da ce se prebildat od tegova.., one neznaju da je za to potrebno hemije, mrtvih dizanja, i opterecenosti time...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina)

                      I mislim kada zena radi obicne vjezbe i osnovne a ne tamo neke "zenske vjezbe" da joj je to kraci put do uspjeha...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina)

                        Originally posted by vea View Post
                        Laura Michelle Prestin?! Bolje da ne znaš koliki je njen deadlift!

                        'Ženski fitness'...

                        Nema razlike između u vježbama za muškarce i žene, jedina 'razlika' je u cilju, tj. u tome što žene vjerojatno više žele naglasiti gluteus, a muškarci npr.ramena... Prehrana je također ista što se namirnica tiče, jedino se količina razlikuje (kako to i je od osobe do osobe).
                        Vea i cure trebaju raditi srednje rame i latove, a ne razvijati bočne trbušne i trapez, kako bi se dobilo na ženskoj figuri.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina)

                          Tko je rekao da ne moraju?

                          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                          Comment


                          • #14
                            Re: Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina)

                            Originally posted by TheShadow View Post
                            Znaci ovako.. ovdje zelim da pitam za moju drugaricu. Ona je 14 godina i zeli da ide u teretanu ali ne da se bavi sa ozbiljan bodybuilding vec ono zenski fitness sa 5kg u ruku , sexy tjelo obline itd. Zeli nesto kao Laura Michelle Prestin ... da nema trbusnjake (da joj se ne vide) i ono ocrtano Biceps/triceps/kvadriceps.....bas kao Laura Michelle Prestin kak i da je mislim da ste me skuzili. Sada ona misli da je premala da ide u teretanu jos na 14 god ali sta ja znam sa 2kg u ruku mislim da je sve ok... Sta mislite vi? I kako da se hrani da dodje do neko fitness tjelo rekao sam be ocrtavanje na misice...?? Ovo pitam zasto nista neznam o zenski fitness itd a ona me pitala za savjete pa ja trazim savjete od poiskusnih POzdrav
                            Osobe ispod 16g ne bi trebale trenirati u teretani pošto na strojevima i vježbama koje prventveno izoliraju ukoliko u tim godinama dođe do povrede to može prerasti u invaliditet, a u većini stručne literature vježbanje u teretani ispod 16 nije prihvatljivo, a ja bih ekao i kasnije jer većina mlađih nema koncentraciju i trebaju strog nadzor i trenera u teretani, svašta tu ima...

                            Naravno ovakvo mišeljenje neće riješiti problem, jer problem je taj da treba stručnog trenera, opet ne manijaka za f i bb...

                            Više bih preporučio bavljenje gimanstikom uz trenera i uhodane grupe, pa da kasnije prijeđe na fitness. Eventualno treniranje Ruskim zvonom cijelog tijela i dosta kardio treninga. Bit priče je da ni žene n imuškarci ne treniraju pola tijela nego cijelo inače nema napretka, a nabildavanje ovisi prvenstveno i o testosteronu kojeg žene imaju 10 puta manje, sad... kad uđeš u Gym i pogledaš 20 ljud od kojih su 2-3 nabildani, pitaš se kako ti ljudi s 10 puta višim testosteronom nisu se nabildali, a žarko to žele... onda skužiš da se žena stvarno ne može nabildati samo tako kako se misli, prođe kroz vrata fitnessa i paf!
                            Last edited by TitanGym_VP; 28-07-12, 09:11.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Zenski fitness - za moju drugaricu (14 godina)

                              Originally posted by kelly View Post
                              Vea i cure trebaju raditi srednje rame i latove, a ne razvijati bočne trbušne i trapez, kako bi se dobilo na ženskoj figuri.
                              Nadovezat ću se, odeš u auto servis i kažeš samo pogledajte karburator i auspuh, ostalo ne dirajte, nije potrebno znam ja.

                              Comment

                              Working...
                              X