Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jesu li proteini u prahu štetni?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Jesu li proteini štetni?

    filtrira bubrege,tako tera ma pis svakih 15 min..daje veliki obujam i masu sto je 90 posto voda.kada se napravi pauza sve splasne.vecina frajera danas se prcc sa kreatinom i budu ko balon.a zna se kada se balon probusi neostaje nista..vjerojatno igra dobru ulogu kreatin al po meni je to bacanje novaca.bolje jesti crveno meso-isto kreatin i uloziti novac u dobar whey!

    Comment


    • #32
      Re: Jesu li proteini štetni?

      Originally posted by Mawi View Post
      filtrira bubrege,tako tera ma pis svakih 15 min..daje veliki obujam i masu sto je 90 posto voda.kada se napravi pauza sve splasne.vecina frajera danas se prcc sa kreatinom i budu ko balon.a zna se kada se balon probusi neostaje nista..vjerojatno igra dobru ulogu kreatin al po meni je to bacanje novaca.bolje jesti crveno meso-isto kreatin i uloziti novac u dobar whey!

      obriši ovu poruku samo se sramotiš.....

      Comment


      • #33
        Re: Jesu li proteini štetni?

        Originally posted by Mawi View Post
        filtrira bubrege,tako tera ma pis svakih 15 min..daje veliki obujam i masu sto je 90 posto voda.kada se napravi pauza sve splasne.vecina frajera danas se prcc sa kreatinom i budu ko balon.a zna se kada se balon probusi neostaje nista..vjerojatno igra dobru ulogu kreatin al po meni je to bacanje novaca.bolje jesti crveno meso-isto kreatin i uloziti novac u dobar whey!
        Zanimljivo , morat cu i ja probati taj kreatin , po tebi ima anabolicka djelovanja.Lets try it
        There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
        - Aldous Huxley

        Comment


        • #34
          Re: Jesu li proteini štetni?

          Originally posted by seage View Post
          Zanimljivo , morat cu i ja probati taj kreatin , po tebi ima anabolicka djelovanja.Lets try it
          Sve sto moze uzorkovati porast misicne mase ima anablicka djelovanja, a ti si sigurna mislio na steroide

          Comment


          • #35
            Re: Jesu li proteini štetni?

            Originally posted by WTF View Post
            Kreatin nije sranje. Jednostavno na neke ljude djeluje a na neke ne.
            Ako si dobar responer imas srece, ako nisi onda nemaš i manje više sve ti je sranje
            mislim da kolega želi reći da kreatin ima zanemarivu ulogu u anaboličkom procesu , te da kao takav nije interesantan.

            Svakako može biti interesantan nekome tko je došao pokazati u teretani kako je snažan.

            Navodno ga ima i vrlo lošeg na tržištu, premda nisam nikada čuo da se u našim krajevima nekome od kreatina nešto dogodilo...
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #36
              Re: Jesu li proteini štetni?

              Originally posted by kingpin View Post
              mislim da kolega želi reći da kreatin ima zanemarivu ulogu u anaboličkom procesu , te da kao takav nije interesantan.

              Svakako može biti interesantan nekome tko je došao pokazati u teretani kako je snažan.

              Navodno ga ima i vrlo lošeg na tržištu, premda nisam nikada čuo da se u našim krajevima nekome od kreatina nešto dogodilo...
              Pa nekim ljudima daje dobar kick na treningu, a to nije zanemarivo, ta se extra snaga moze dobro usmjeriti.
              Od kreatina nikom nije bilo nista niti ce biti, bar ne onom tko uzima u normalnim kolicinama.
              Kreatin ne mora biti interesantan nekom da bi pokazivao snagu kako kažeš vec da se opet ponovim, tu snagu ce/moze iskoristiti jako fino ako kreatin djeluje na tu istu osobu. Na mene ne djeluje uopce, probao 2 puta po mjesec dana, razlicite proizvođace i nista nisam osjetio ni primjetio. Probao scitec ''big bang'' isto nista...Ali zato kad se posteno najedem i posteno odmorim, onda nema tog kreatina i big banga koji mogu nadomjestiti snagu koju imam tad. A vodu navucem nazalost vrlo lako i bez kreatina, ne treba mi jos i on da pomaze

              Comment


              • #37
                Re: Jesu li proteini štetni?

                Originally posted by WTF View Post
                Ali zato kad se posteno najedem i posteno odmorim, onda nema tog kreatina i big banga koji mogu nadomjestiti snagu koju imam tad. A vodu navucem nazalost vrlo lako i bez kreatina, ne treba mi jos i on da pomaze
                ove dvije stvari su po meni ključne i zato ga ja ne koristim više. i na njemu mi je praktički nemoguće pratiti napredak jer koliko god se preopteretim ću dignuti... a kad napravim pauzu depresija.
                ovako fino svaki trening vidim kakvo je stanje i kako sam se osjećao prije i poslje treninga, pa ako nešto nije bilo kako treba mijenjam
                Znoj štedi krv

                Comment


                • #38
                  Re: Jesu li proteini štetni?

                  i meni je kreatin 0 bodova..jednom kupio prije 2 god. nisam ni potrosio kantu i jos mi stoji u sobi malo unutra ja mislim
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #39
                    Re: Jesu li proteini štetni?

                    mene isto monohidrat razočara sada sam uzeo onaj Ester Bol C4 PIŠU DA JE BOMBA STVAR vidit cemo

                    Comment


                    • #40
                      Re: Jesu li proteini štetni?

                      Nepravite paniku oko običnog suplementa...
                      Nepostoje čarobni suplementi i najvjerovatnije ga nećete ni osjetit
                      Sve osim monohidrata je neisplativo

                      Comment


                      • #41
                        Re: Jesu li proteini štetni?

                        Creatine je dobar proizvod pogotovo novi oblici sa etil esterom. Ja ga također u nekim situacijama preporučam svojim klijentima. Međutim, monohidrat ima određenih potencijalnih nuspojava. Ja sam ih nažalost osjetio na vlastitoj koži. Imao sam predispoziciju za taj problem a monohidrat je bio samo okidač.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #42
                          Re: Jesu li proteini štetni?

                          Što se tiče izgradnje mišića nema razlike između monohidrata i etil estera...

                          Comment


                          • #43
                            Re: Jesu li proteini štetni?

                            Originally posted by ForeverMirin View Post
                            Što se tiče izgradnje mišića nema razlike između monohidrata i etil estera...
                            Naravno da ne. Razlika je u brzini apsorpcije i iskoristivosti.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #44
                              Re: Jesu li proteini štetni?

                              Opravdava li to razliku u cijeni?
                              I kakve benefite ćemo vidjeti na tjelesnoj kompoziciji radi brže apsorpcije?

                              Comment


                              • #45
                                Re: Jesu li proteini štetni?

                                Originally posted by Dalibor View Post
                                Creatine je dobar proizvod pogotovo novi oblici sa etil esterom. Ja ga također u nekim situacijama preporučam svojim klijentima. Međutim, monohidrat ima određenih potencijalnih nuspojava. Ja sam ih nažalost osjetio na vlastitoj koži. Imao sam predispoziciju za taj problem a monohidrat je bio samo okidač.
                                Sjećam se da si pisao nekakav članak ili rad o kreatinu i htio sam ga pročitati, ali izgubio link i više ga nikako ne mogu naći pa bi te molio da mi pošalješ taj link ako je to još na internetu. Hvala.

                                Comment

                                Working...
                                X