Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA vs Teretana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MMA vs Teretana

    Danas sam bio s jednim prijateljem koji trenira MMA i pričali smo općenito o vježbi u teretani i o MMA vježbama.Naime,on je tvrdio da se ne može nega baš osjetna snaga dobiti u teretani,i pričao mi je o svojim vježbama što rade,stvarno je to tamo sve sirova snaga.A ja sam ponajviše u teretanu krenuo da dobijem snage,uopće ne radi nekog izgleda ili ne znam ni ja šta,jer šta će mi izgled ako je sve to napuhano.Ali onda mi je rekao da snagu koju dobijem u teretani uopće nije trajna,nego recimo da ne idem u teretanu mjesec dana,onaj veći dio snage što sam dobio bi se jednostavno izgubio,a on tvrdi da snagu koju dobiješ MMA treniranjem je trajnija i ne može se tako lako izgubiti i ja mu nisam znao što reći na to.
    Sada me zanima je li to istina? Ako je,onda ne vidim svrhu odlaska u teretanu,osim ako ćeš se baš baš cijeli život time baviti,a to će uspijeti možda samo nekolicini ljudi koji imaju najprvo vremena za to pa onda volje...

  • #2
    Re: MMA vs Teretana

    Red bull ti daje krila, popiješ i odletiš, i ne treba ti snaga.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: MMA vs Teretana

      Originally posted by kelly View Post
      Red bull ti daje krila, popiješ i odletiš, i ne treba ti snaga.
      A rakija pogon na sva 4...

      Comment


      • #4
        Re: MMA vs Teretana

        Originally posted by mile View Post
        A rakija pogon na sva 4...
        hahahahahahaha
        Rome wasn't built in a day.

        Comment


        • #5
          Re: MMA vs Teretana

          cista glupost


          imas kakvih konkretnih pitanja ili nejasnoca ?
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: MMA vs Teretana

            to je kao ono, ma je*eš teretanu, na baušteli se se razvija snaga i mišići

            hahahaha
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • #7
              Re: MMA vs Teretana

              zajebi MMA...trebas ti doc kod mene na selo sad kad pocinje sezona...kad treba okopat krumpir,kukuruz vinograd i pocepat drva...slicno ti je udarat maljem po gumi i motikom po zemlji, otprilike iste misicne skupine rade... i jos k tome dodas teretanu 4 puta tjedno i do jeseni si ko zmaj

              Comment


              • #8
                Re: MMA vs Teretana

                Originally posted by toroope View Post
                zajebi MMA...trebas ti doc kod mene na selo sad kad pocinje sezona...kad treba okopat krumpir,kukuruz vinograd i pocepat drva...slicno ti je udarat maljem po gumi i motikom po zemlji, otprilike iste misicne skupine rade... i jos k tome dodas teretanu 4 puta tjedno i do jeseni si ko zmaj
                najjače kalat drva ali i prilikom utovara na prikolicu isto rade bicepsi opako
                Rome wasn't built in a day.

                Comment


                • #9
                  Re: MMA vs Teretana

                  Originally posted by HTC View Post
                  najjače kalat drva ali i prilikom utovara na prikolicu isto rade bicepsi opako
                  Onda shvatiš tko su ti pravi prijatelji...

                  Comment


                  • #10
                    Re: MMA vs Teretana

                    Originally posted by HTC View Post
                    najjače kalat drva ali i prilikom utovara na prikolicu isto rade bicepsi opako
                    ma kakav biceps...ja drva pilim onako 1m duga,pa takve balvane tovarim na prikolicu...cisti primjer deadlifta,tezina ovisi o vrsti stabla...

                    ...sry zbog offtopica, al kakva tema takvi odgovori

                    Comment


                    • #11
                      Re: MMA vs Teretana

                      Originally posted by toroope View Post
                      ma kakav biceps...ja drva pilim onako 1m duga,pa takve balvane tovarim na prikolicu...cisti primjer deadlifta,tezina ovisi o vrsti stabla...

                      ...sry zbog offtopica, al kakva tema takvi odgovori
                      Školska izvedba veslanja u pretklonu.

                      Comment


                      • #12
                        Re: MMA vs Teretana

                        Originally posted by mile View Post
                        Onda shvatiš tko su ti pravi prijatelji...
                        ma kakvi prijatelji... bolje sam uz gemišt )))
                        Rome wasn't built in a day.

                        Comment


                        • #13
                          Re: MMA vs Teretana

                          heh pa dobro,jos me samo zanima jeli istina ono u vezi trajnije snage,jer sam stvarno cuo ako ne ides duze vrijeme u teretanu da izgubis ddosta snage

                          Comment


                          • #14
                            Re: MMA vs Teretana

                            Originally posted by Krustyy View Post
                            heh pa dobro,jos me samo zanima jeli istina ono u vezi trajnije snage,jer sam stvarno cuo ako ne ides duze vrijeme u teretanu da izgubis ddosta snage
                            ne znam sad kolko bi izgubio snage... nikad nisam ne išao duže vrijeme... al ak već prestaneš na neko vrijeme s teretanom, nemoj sjest doma za kompjuter i igrat od jutro do sutra igrice tipla LOL, COD, warcraft i ta sranja... budi aktivan... ti i tam si otrči, odigraj nogomet, napravi koji sklek ako ti je dosadno...
                            Rome wasn't built in a day.

                            Comment


                            • #15
                              Re: MMA vs Teretana

                              Razlika između MMA i BB je u tome što se MMA svodi na kardio trening i na borbenoj tehnici, masu pocečavaš ovisno tome u kojoj kategoriji želiš biti. Iste je snage netko s 100kg dobivenih u teretani i na MMA treningu razlika je na kraju u tome što ovaj MMA borac može duže i brže trčati i ima bolju borbenu tehniku, a BB ima istu masu istu snagu kao i ovaj.

                              Comment

                              Working...
                              X