Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mateo slike!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mateo slike!

    Krenuo sam u teretan u 15.11.2012 ove slike su od danas i na masi sam pa bi volio da mi kažete neki savijet uvezi prehranei treninga!
    Ali zelio bi skinut malo sala sa trbuha!
    IMAG0827.jpgIMAG0826.jpgIMAG0825.jpgIMAG0824.jpg
    Idem s prijateljem u teretanu 3/4 puta tjedno i on mi je preporucio ovakav trening:
    Workout A
    Squat 5x5
    Bench Press 5x5
    Barbell Row 5x5
    Barbell Shrug 3x8
    Skullcrusher 3x8
    Chins 3x5-8
    or Striaght Bar/Incline Curl 3x8
    Hyperextention 2x10
    Kneeling Cable Crunch 3x10-20

    Workout B
    Squat 5x5
    Deadlift 1x5
    Standing Press 5x5
    Barbell Row 5x5 -10%
    CGBP 3x8
    Straight Bar or Incline Curl 3x8
    Kneeling Cable Crunch 3x10-20

    on je isto tu na forumu zove se Rijeka87.
    Pijem Whey + glukozu poslje svakog treninga.
    Evo slika!

  • #2
    Re: Mateo slike!

    Cek jesi ti igro CoD prije ? :P

    Comment


    • #3
      Re: Mateo slike!

      IMAG0742.jpg

      evo i slike moga prijatelja(Rijeka87)!

      Comment


      • #4
        Re: Mateo slike!

        jesam ali prije 1/2 godine

        Comment


        • #5
          Re: Mateo slike!

          A sta hoces skunti salo sa stomaka do ljeta ili ici na masu, nisam te bas pohvatao..

          Sve u svemu , treniraj,jedi,spavaj i bit ce dobro. Oko treninga bi se dalo raspravljati no svako ima svoju filozofiju, recimo ja ni kao pocetnik nikad nisam radio kruzni tj jesam prva dva tjedna i onda sam poceo odmah po misicnim skupinama, vidi sta ti odgovara.

          Comment


          • #6
            Re: Mateo slike!

            cod 2 ili 4?
            Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

            Comment


            • #7
              Re: Mateo slike!

              Do ljeta bi htio malo sala izgubit sa trbuha a poslije nastavit sa masom!
              Neznam ni sam zelim savijet dali da ostanem stalno na masi ili da se potrudim nekako skinut to salo sa trbuha!

              Comment


              • #8
                Re: Mateo slike!

                a igrao sam cod 2 i 4,ali vise 4 ali to je bilo davnih dana..

                Comment


                • #9
                  Re: Mateo slike!

                  Da sam ja ti vjerovatno bi se počistio fino a onda krenuo na lijepu masu.
                  (+ zapamti, počistiti se nije gubitak vremena - tijelo pamti )

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mateo slike!

                    Mozes ti skinit salo al ces biti kao kostur. Ja bih na tvom mjestu nastavio s masom. Praktički treniraš tek 4.mj.. kakva ti je prehrana

                    Comment


                    • #11
                      Re: Mateo slike!

                      Hahaha pa igrali smo zajedno prije jedno 3 godine ja mislim jao jbt sto imam dobro pamcenje ja ti i tvoj prijatelj scardovi pa si me dodo na fejs ja mislim da me jos uvijek imas ... a ovaj profil sam povezo posto sam vidio da objavljujes nesto "trbusnjaci se dobijaju u kuhinji ne u teretani" i tako nesto

                      Comment


                      • #12
                        Re: Mateo slike!

                        Mozes i kako je WTF rekao, ali da se radi o meni ja bih pucao na masu dalje. Sve zavisi sto ti zelis jbg, neces pogrijesiti ako i skines koliko mozes pa onda krenes na masu nakon ljeta, sto cistiju mozes

                        Comment


                        • #13
                          Re: Mateo slike!

                          Prehrana mi je normalana samo jedem vise piletine jaja.Izbejgavam čokolade(ali svejedno nekad pojedem malo) i fast food..ma nista specijalno od prehrane!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Mateo slike!

                            To sam i ja predlozio, ocistit malo sala i onda na masu al ne prevelik suficit
                            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Mateo slike!

                              Budi svjestan da ces morati brojati kalorije, pogotovo ak se odlucis na definiciju Nece biti "prehrana mi je normalna" nego ces morati reci "unesem 2000kcal"

                              Comment

                              Working...
                              X