Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanje što dalje - i dalje skidati salo i nešto mišića, ili krenuti sa podizanjem mišića

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Pitanje što dalje - i dalje skidati salo i nešto mišića, ili krenuti sa podizanjem mišića

    Misicnu masu jos izgradit

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #32
      Re: Pitanje što dalje - i dalje skidati salo i nešto mišića, ili krenuti sa podizanjem mišića

      Evo par slika:





      Comment


      • #33
        Re: Pitanje što dalje - i dalje skidati salo i nešto mišića, ili krenuti sa podizanjem mišića

        najveći je problem što prvo brzo jedem, drugo napet sam stalno pa brzo dišem te se napuhnem katastrofa, i treće volim vikendom popiti malo više Ok, ovo zadnje izbacio nedavno.

        Comment


        • #34
          Re: Pitanje što dalje - i dalje skidati salo i nešto mišića, ili krenuti sa podizanjem mišića

          Jučer opet odradio trening doma, cca 50min, cijelo tijelo. Nakon treninga imam osječaj kao da trbušne mišiće dosta ne angažiram, kao da mi trbušnjaci su ili preslabi ili slično. Recimo ruke mi doslovce otpadaju, točno ih iscrpim, kao i prsa. No za trbušne imam osječaj kao da nije to to. Radim obične trbušnjake na podu, pa radim bočne trbušnjake za oba dvije strane i još trbušnjake gdje noge stavim pod neki teret i lagano se puštam dolje da trpe mišići.

          I onda danas evo me trbuh boli strašno, svaki mišić. Jel moguće da trbušni mišići bol i umor osjete tek drugi dan?

          Moram pod hitno kupiti whey ili neke proteine, sve potrošio.

          Comment


          • #35
            Re: Pitanje što dalje - i dalje skidati salo i nešto mišića, ili krenuti sa podizanjem mišića

            Da li da možda ubacim barem 2 treninga tjedno, na način da recimo u ponedjeljak riješim noge i trbuh, i to po 5-6 serija, a recimo u srijedu ili četvrtak ruke i prsa?

            Trenutno sam na 83kg, kad se napnem, ispod sala se vide pločice. Očito da ako i nabijem još 15kg, morat ću sigurno 5 kg rušati samo na salu na kraju.

            Comment

            Working...
            X